Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont lehet szedni akkor...

Duphastont lehet szedni akkor is ha epp elmult a pecseteles? /mire kiirta a doki a bogyot/

Figyelt kérdés

2 napi pecseteles utan elmentem a nogyogyaszhoz es a doktorno duphastont irt ki napi ketszer kell szednem. De aznapra mar elmult a pecseteles, masnap sem lett, arra gondolok hogy kimerultseg es a sok munka figyelmeztetett, s most hogy ket napja pihenek semmi jele a pecsetelesnek.

Szerintetek lehet meg szedni? Akkor nem art ha nem celiranyosan a pecseteles vagy verzesre hasznalja valaki hanem csak a magzat megerositesere? Nem artok ezzel?


2012. febr. 10. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5+6napos terhesség óta szedem a duphastont,ma vagyok 10hetes terhes.Én alhasi görcsökre kaptam meg + magneb6 vitamint,nekem előtte volt 2 missed abom.Azt mondta az orvos olyan 14-16hetes terhes koromig kell szednem! Úgyhogy nem ártasz vele.
2012. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 2 vetélésem volt utána ahogy pozitívat teszteltem rögtön kaptam duphastont.Napi 2x1-et kellet szednem a 14.hét végéig.Nem ártasz vele hormonpótlásra kaptad.
2012. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan Utrogestant szedek, de az is ugyanúgy progeszteron tartalmú. Én is barnázásra kaptam, ami nekem is elmúlt, viszont ettől függetlenül (a dokim kifejezett utasítására) tovább szedtem. Engem így utóbb az győz meg arról, hogy jól tettem (bár én sem akartam "fölöslegesen" hormont szedni), hogy már két hete szedtem, amikor ismét lett egy kis vérzésem, ami egy hét múlva megismétlődött. Azóta szerencsére semmi ilyesmi nem volt, és úgy néz ki, a babánk és én is jól vagyok. Nekem egyébként azért írta fel a doki, mert azt gyanította, hogy a progeszteron hiánya miatt nem tudott rendesen megtapadni és ezért volt a barnázás. 18 hkm
2012. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!