Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi egy sötétebb barnázással,...

Napi egy sötétebb barnázással, amire már szedek duphastont mennyi esélye van, hogy elvetélek? . Mivel nyugtathatnám magam, hogy semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
Egyszer barnázok egy nap,meg max 2-3 van nagyon halvány pici maszat a tisztaságimon. Csütörtöki UH-n 18mm élő embriót láttak
2012. jan. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik menj vissza a dokihoz. Ez a barnázás dolog olyan, hogy addig kell utána járni míg meg nem szűnik. Ha a gyógyszertől nem marad abba, akkor irány a doki! Szorítok!
2012. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Utrogestant kaptam, 3-4 nap után múlt el tőle, majd rá pár napra megint volt egy kicsi és később volt egy kis vérzésem is 2x (egy hét különbséggel). Nagyon megijedtem, de nekem azt mondta a doki, hogy annál többet nem tudok tenni, minthogy szedem a gyógyszert, fekszem és imádkozok. Kifejezetten nem ajánlotta, hogy bemenjek újból hozzá vizsgálatra, azt mondta, az ágyból ki se másszak. Most 14 hetes vagyok, 3 hete semmi nem volt. Most kezdem egyébként fokozatosan abbahagyni a bogyót.

Ne aggódj, ha szeded a gyógyszert, minden rendben lesz! Ha mégis nagyon kínoz a kétely inkább hívd fel a dokit, minthogy bemenj szerintem.

2012. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi újság van Veletek? Nekem tegnap írta fel a doki a Duphastont, mert volt két nap különbséggel egy kis barnázásom.

Remélem Ti már jól vagytok.

Ma vagyok 6 hetes.

2012. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm jól vagyunk. Én már 16 hetes múltam. :) 1 hét után teljesen elmúlt a barnázásom.Te mennyi duphastont szedsz?Én 4x1gyel kezdtem majd a 12 hét után folyamatosan csökkentettem az adagot.

Az a fontos,hogy pihenj sokat és minden rendben lesz veletek is!

Jó egészséget és boldog babavárást kívánok!

2012. márc. 10. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó, most megnyugodtam. 3x1 szedek, és egész nap csak fekszek. Úgy néz ki elmúlt a barnázás, hála az égnek péntek óta nem volt!

Boldog baba várást, és jó egészséget Nektek!!!!

2012. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!