Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismami vagyok, ma...

16 hetes kismami vagyok, ma úgy éreztem h az emésztésem nagyon oda van,görcsölgettem, nem múlik, de most úgy érzem h az alhasam görcsölget, de nem nagyon csak érzem, érezgetem! Mitől lehet ez? Tágulástól?

Figyelt kérdés
Ugye nincs baj!
2008. ápr. 6. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt, és ahogy az emészésem helyre jött /asztalt szilva, vagy szilvalé bioboltból/ elmúltak a fájdalmaim.Persze lehet, hogy egyidőben volt 2 probléma, mindensetre én ezt a székrekedésnek tudtam be.Próbáld ki, talán neked is segít.Üdv

22 hetes kismami

2008. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nincs székrekedésem,csak néha kutyorgok!De ha nem az emésztésem akkor a tágulás miatt görcsölgethetek? 16.hetesen nem baj?
2008. ápr. 6. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok és a múlt héten állandóan tompa alhasi fájdalmat éreztem, szerintem a baba most hirtelen nő ezért van.
2008. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a görcsölgetés folyamatosan jelen van,azért nézesd meg magad, de igen ,előfordul görcsölgetés, de nem állandó.Nő a méh,tágulás.Ha beszélsz a dokival ráadásul tud rá gyszert adni.Pihengess.Nem tudom szedsz -e magnéziumot?
2008. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!