Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genny a vizeletben, mi lehet...

Genny a vizeletben, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok. a védőnőm ma gennyet és fehérjét talált a vizeletemben. így péntekre ellenőrzésre visszarendelt. mitől lehet ez, milyen bajt okozhat és mit tegyek?
2009. jún. 2. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy húgyúti fertőzésed van - bár a vizelet tesztcsíkkal végzett vizsgálatok csak tájékoztató jellegűek!

A laboratóriumba leadott teljes vizeletvizsgálat pontosabb eredményt ad, és ott az üledéket is megnézik.

Ha bakteriális vagy esetleg gombás eredetű fertőzésre utaló tünetek is vannak, érdemes lenne leadni steril vizeletet tenyésztés céljából. (laboros vagyok)

2009. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem is találtak a vizeletemben a 25.hét környékén. Ahogy az előttem szóló leírta, azt végigcsináltam a laborban ,Coli bakt. tenyésztettek ki. Kaptam rá 5 napig gyógyszert, utánna elmúlt.
2009. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt 20 hét körül, sokat kellett igyak, vagy hugyúti fertőzésed volt, vagy egy kis folyás került a vizeletedbe . Elejét engedd ki, közepét a "bilibe", a végét megint engedd ki. 2 hét múlva kellett visza mennem, és nem volt már semmi.
2009. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!