Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, a terheléses...

25 hetes vagyok, a terheléses cukrom jó lett, viszont a vizeletben pozitív lett a fehérvérsejtem, és az FVS az üledék automatás 44 lett, és 0-6-ig jó. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Fvs. lehet, hogy felfáztál, de az is lehet, hogy nem középsugaras volt a vizelet, belekerült némi hüvelyváladék is. Az üledék is emiatt lehet. Ha nincs különösebb problémád, ezek magukban terhesen nem jelentenek problémát.
2011. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy van egy kis gyulladás a hólyag környékén. Mindenképpen jelezned kellene az orvosod felé, ő majd eldönti, hogy kell-e rá gyógyszert szedned, vagy ez még semmi.
2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármit csinálok, nekem is mindig van üledék a vizeletemben, pedig mindig megmosakszom előtte, tiszta törölközőt veszek elő, középsugaras vizeletet fogok fel. Mivel nem érzem, hogy fel lennék fázva, soha nem volt gond a vesémmel, ezért nem kaptam rá gyógyszert, csak tanácsot. NAGYON sokat kell inni + tőzegáfonya kapszula.

Két hét múlva lesz legközelebb vizsgálat, remélem, hogy addig javul, de legalábbis nem romlik.


35h km

2011. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Középsugaras volt,fürdés után,nem tudom.

A testem 70 évesnek érzem más panaszom nincs.Nem első terhesség,de ennyire fáradt sosem voltam.Megmutatom hétfőn a dokinak.Köszi Lányok!

2011. jún. 25. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom urológus is Ő ajánlotta a tőzegáfonya kapszulát az egész terhességem alatt. Amióta szedem már 3X néztek vizeletet és még a laborban is el vannak hűlve attól, hogy lehet ennyire tökéletes. Előtte véres volt a vizeletem és a fvs szám is nagyon emelkedett volt.
2011. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!