Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok anyuka írja hogy tudja...

Sok anyuka írja hogy tudja mikor fogant a baba. mégis honnan lehet tudni, érezni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát aki ritkán van együtt a párjával, annál elég nyilvánvaló a fogantatás időpontja.

Én pl. nem tudom, akkoriban mi naponta együtt voltunk, aztán hogy melyik volt a sikeres együttlét? Passz :)

2012. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi abban a hónapban egyszer voltunk együtt!Mensi előtt 2 nappal így kizárásos alapon....csakis akkor foganhatott,hacsak nem szeplőtlen volt :D


Mi sajnos ritkán vagyunk együtt és mióta megszületett a lányom,azóta meg szinte semmi nincs:(

2012. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi,

utolsónak meg sajnálom hogy ilyen keveset tudtok együtt lenni,párod sokat melózik azért? vagy külföldön van?

2012. febr. 7. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

mi minden masnap vagyunk egyutt altalaban..

mindket gyerekemnel nem en ereztem, hanem a ferjem

de igaza volt mindket esetben.

:)

2012. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mivel mi konkrétan a babára gyúrtunk, így az ovuláció előtt nem is bújtunk össze csak az ovuláció napján, aztán utána pár napig megint nem. Így pontosan tudom, mikor fogant a pici.
2012. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
2.vagyok...sajnos a férjem nem az a tipikus pasi,Ő nem annyira igényli a szexet,jól megvan nélküle :(Mindig is ilyen volt
2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Hőmérőztem és látszott a peteérés napja.
2012. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem beültetéssel sikerültek a gyerekek, bár még a mai napig nem tudták megmondani, hogy miért nem sikerült spontán, mindketten egészségesek vagyunk.

4 beültetésem volt, kettőből lett gyerkőc (összesen 3 fiú :-)), egy elhalt 5 hetesen, egy pedig meg sem fogant.

Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de én már a beültetés utáni napon éreztem, hogy ez sikerült, és azt is, hogy nem. Azt is éreztem, hogy a másodiknál, ami jól indult, valami probléma lett, pedig akkor még "nem tudhattam", nem volt rá fizikai ok.

Egy furcsa, máskor nem érzett érzés volt, mintha egy kicsit feszült volna a méhem, mintha egy kicsit fájt volna, persze olyan alig-alig érzés, de nekem feltűnt.

Igaz, hogy én az ovulációt is megéreztem mindig, ill. megszenvedtem, úgy fájt. Többször voltam dokinál olyankor, mert azt hittem begyulladtam, a doki megvizsgált, én ordítottam (persze nem szó szerint), a doki meg felírta az antibiotikumot. Nagyon sokszor előfordult, több dokinál is voltam, egyik sem kérdezte meg, hogy hányadik napon is vagyok.

A Kaáli Intézetben ez volt az első kérdése az orvosnak, meg sem vizsgált, már mondta, hogy ez nem gyulladás, hanem ovuláció, minden századik nő megérzi, várjak 3-4 napot, és elmúlik. Így is lett. Hogy mennyi antibiotikumot beszedettek velem "ovuláció ellen"! :-O

Hihetetlen.

2012. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mit értünk alatta. Én nem feltétlenül az aktust tudom, hanem a napot, amikor peteérésem volt. Akkor már (és onnantól a tesztig) nem voltunk együtt, a kapuban várakoztak a kiskatonák. :D De a fogantatás napját és hogy merre jártam aznap tudom, egyértelműen.
2012. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly dec. 31-én ki sem bírtam mászni az ágyból, olyan rosszul voltam.(fáradtság, étvágytalanság, hányinger) Azt hittem, megfázás. Így utólag már tudom, hogy beágyazódás volt, ugyanis karácsonykor sikerült összehozni a babát :)
2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!