Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek be fejfájás ellen?

Mit vegyek be fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!15 hetes kismama vagyok és az elmúlt két hétben mindennapos fejfájás gyötör.Megkérdeztem a nőgyógyászomat,mit szabad bevenni rá,de azt mondta,nem ajánlatos gyógyszert szedni ilyenkor.Én mégis bevettem fél-fél szem Algopyrint,mert elviselhetetlen volt már a fájdalmam.Ugye nem lesz baj belőle?Tényleg semmilyen fájdalomcsillapítót nem szabad szedni?
2009. jún. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz az Algopyrintől. Terhesség alatt egyébként a Paracetamol készítményeket javasolják fejfájásra ( Panadol, Rubophen...stb )
2009. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, semmi baja nem lesz. Néha én 1-1 egészet be szoktam venni olyan nagyon tud fájni, igazi migrénes hányingerrel több napig és semmi nem használ. Pedig az alvástól a borogatásig mindent próbáltam, rengeteg vizet iszom de így is ha melegfront van, egy darabig tűröm aztán mikor már fekve is hasogat és hányingerem is van akkor beveszek egyet. Én is megkérdeztem a dokimtól a Sote II-n és azt mondta hogy algopyrint be lehet venni. Hiszen nem minden nap szedjük, az ha havonta beveszel egyet semmi baja nem lesz. Többet árt az ha minden nap kólát innál.

Pihenj, feküdj le és vegyél be egy algot amikor már nem bírod.

Kitartás! és Minden jót kívánok!

22 hetes kismami

2009. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az algoflex a legjobb, nálam az vált be a legjobban, fejfájás és fog fájás elln is, már 10 perc alatt hat.


de néha használok cataflant is

2009. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
terhesséit lehet, csak antibiotikumot ne, a kataflan elég erős, azt nem ajánlom, az algoflex szerintem tuti nem árt, viszont használ :)
2009. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ez most igazán jól jött:)
2009. jún. 1. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan migrénjeim voltak kb 13-14 hetesen, hogy volt, hogy attól hánytam :( Az orvosom azt mondta, hogy az ilyen jellegű migrén rosszabb hatással van a babára, mint egy-egy szem algopyrin, így néha-néha bekaptam egyet.
2009. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hányingered nincs fejfás közben? Mert ebben az időszakban nekem is fájt, de ahogy elmentem hányni, megszűnt a fejfájás is! Amúgy meg a háziorvosom cataflánt mondott h azt lehet szedni, de szerencsére nem volt rá szükség, mert megoldódott természetes módon! Kitartást!

Üdv.: 26 h. pocis

2009. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!