Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok és pár...

35 hetes terhes vagyok és pár hete viszket a nemi szervem az egész és sárga szagos folyás is van melette mitöl van ez és h tudnám meg akadájozni?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg beszedtél valahol egy jó kis hüvelygombát, ami elég gyakori várandósság alatt. Szerintem mindenképp beszéld meg az orvosoddal, vagy ahova jársz nőgyógyászatra, mert nem lehet akármivel kezelni. Szerintem ír fel kenőcsöt, vagy valami mosakodó gélt.
2012. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha dokinak szólsz, megnéz, és felír neked kúpot, krémet esetleg gyógyszert, ha szükséges.

Jó lenne, ha szülés előtt megszűnne a fertőzésed, de ehhez szerintem ne otthon kísérletezgess, hanem nézesd meg magad orvossal.

A fertőzés nem ritka, mivel terhesen eleve érzékenyebb, fogékonyabb a szervezet rá. Bárhonnan elkaphatod. Viszont, ha már viszket is, akkor ne várj tovább, hanem irány a doki, amint lehet.

2012. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1, Keresd fel a nődokidat

2, Vegyél a patikában fürdetőkrémet(nagyon szuper!!)

2012. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kamillás teát javasol a gyogyszerészem de nem merem használni mert azt ki kéne főzni és meg mosakodni vele (alulról) de azt mindenki látná h forralom és tudnájuk h miröl van szó és kicsit szégyen lenne nem?! eggyépként igy az utolsó hetekben nem tervezünk a párommal eggyüttlétet, már 2 hete h be is szüntettük.
2012. febr. 6. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:

A kamillateát ezerféle dologra lehet használni, úgyhogy nem tudom ki az aki egyből azt mondaná mikor főzöd, hogy hú csak nem hüvelyfertőzésed van???

Amúgy ki látja, hogy kifőzöd és azt ki látná, ha megfürdesz benne?

Ne viccelj már. Csak nem áll körülötted főzéskor az egész utca!?

Amúgy inkább ciki fertőzéssel élni, mert nem mered a kamillát használni, minthogy szépen megcsinálod és használod...

2012. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Canesten kombit nyugodtan használhatsz terhesen (is), az jó a gombára, de ez sem mindegyik fajtára hat. Ha viszont valami más fertőzés (is) van, akkor nagyon fontos, hogy még a szülés előtt kiderüljön. Van olyan fertőzés, ami hüvelyi szülés esetén a babára is nagyon-nagyon veszélyes. Ha ilyet elkaptál, akkor antibiotikumot kapsz szüléskor, hogy ne fertőződjön meg a baba. Szóval egy-két házi praktikát kipróbálhatsz addig, amíg eljutsz dokihoz. De sokkal jobb lenne, ha a nőgyógyász adna olyan, terhesség alatt is használható kúpot, ami kifejezetten arra a gombára/baktériumra hat, amit elkaptál.
2012. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a hüvelyfertőzést márpedig célszerű volna szülés előtt kikezelni, mert a babának nem épp ideális. Nem tudom, mi ebben a ciki? Elmész az orvoshoz, ír kúpot, használod, elmúlik. Nem vagyunk 13 évesek már... A sárga szagos folyás rosszabbul hangzik.
2012. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hány éves lehetsz és hanyadik babát várod,de hatalmas felelőtlenség,hogy már több hete viszket a nemi szerved,folyásod is van és nem mentél nőgyógyászhoz. Ezzel veszélyezteted a babát is. Amint tudsz mutasd meg magad a nődokinak.


Ha megszületik a babád és megbetegedik akkor vele is heteket fogsz várni,hátha meggyógyul magától???

2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a terhességem alatt 3-szor is volt fertőzésem, és nem azért mert igénytelen lettem volna vagy hasonló, nálam a terhesség ezzel járt sajnos. kaptam hüvelykúpot 3 db volt benne 3 éjszakán át kellet használni és elmúlt. 2000 ft-ba került. nem ciki nyugi, ha nem kezeled na az ciki! főleg h lassan szülsz a baba miatt fontos mert rámehet a szemére is a kicsinek és nagyobb baj is lehet belőle!
2012. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!