Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Csorba Roland már tényleg...

Dr. Csorba Roland már tényleg nincs a debreceni klinikán?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az csak jó ha már nincs ott...A "kedvenc "orvosom volt...
2012. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondolod így,de én nagyon megvoltam vele elégedve.az első babámnál végig ő volt az orvosom. lelkiismeretes és kedves volt.
2012. febr. 6. 20:54
 3/6 F.B.I. ***** válasza:

Szia!


Régen tetted fel a kérdést, de csak most láttam. Jelenleg nincs Magyarországon, mert Külföldön kutat, de csak 1 évre ment el és jön vissza legkésőbb novemberben.

2012. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát Csorba Doktor Úrról nekem is megvan a véleményem,8 hetesen mikor véreztem,fel volt háborodva,mert be mertem menni az ügyeletre,mert minek mentem,úgyis elmegy ez az embiró!!!És menjek haza,várjam meg otthol,aztán menjek vissza ha elöntött a vér.Gondolom megzavartam a pihenésében.....Mikor megkérdeztem tőle megvan e a baba még,lecseszett,hogy nincs itt semmiféle baba,ez embrió!Szóval,ilyen kedves szülészektől mentsen meg az isten...Amúgy a babám megmaradt hál istennek,de ez nem neki volt köszönhető,tegnap volt 2 éves:-))
2012. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már visszajött?
2014. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutat?
2014. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!