Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni szülészt-nőgyógyászt...

Debreceni szülészt-nőgyógyászt keresek? Név, telszám, hol rendel?

Figyelt kérdés
Az utolsó trimeszterre Budapestről Debrecenbe költözünk,viszont nemtudom hova kell mennem,hogy nőgyógyot találjak.Eddig az örsvezér téri szakrendelőbe jártam nem tudom debrecenben ez hogy működik.Vagy egyszerűen keresek egy kórházat?
2012. febr. 5. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Debrecenben szerintem a legjobb Dr Sápy Tamás. A Nagyerdei Nőgyógyászati Centrumban rendel (magánrendelő), ill a az állami rendes Nagyerdei Klinikán vezeti a szülést, lehet, hogy oda is lehet hozzá járni, azt nem tudom, hogy oda hogy jutsz be, keress rá a nevére a neten. Nagyon jó doki!

Persze majd eldöntöd, hogy neked szimpi e-

2012. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Klinika Dr. Bartha Tunde.Imadom! mindjart irok egy honlap cimet csak megkeresem
2012. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
www.nogyogyaszat-debrecen.hu
2012. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Körzetileg fel van osztva az sztk-s rendelés, Egyik hely a Bethlen utca 11-17, ide több körzet tartozik , telón érdeklődd meg , ezek a telszámok :

513-613, 513-688,

Aztán itt egy hasznos link a számodra itt sok okos infó van. [link]

Amúgy a körzeti nődoki szokott küldeni uh-ra klinikára , beírja a kiskönyvbe stb.Ha viszont saját dokit szeretnél akkor nem tudom, hogyan műkszik, én sztk-sra jártam, nagyon meg voltam elégedve, uh-kra meg a klinikára.

2012. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja meg nst-re is a klinikára stb.
2012. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben a kórházba mennék.Hiába a bababarát kórház név:(Sok ismerősöm panaszkodott.:S Orvost én is tudnék ajánlani.Privibe írok szivesen bővebben.
2012. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!