Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A számítás szerint 5hetes és...

A számítás szerint 5hetes és 2napos vagyok/lennék elvileg. Egy pár tanácsra számítanék töletek?

Figyelt kérdés
még nem teszteltem mert, nem volt alkalmam tesztet venni, esküvön voltunk, most meg ünnep van meg minden, de már 10napja abbahagytam a bogyót ami alacsony hormontartalmú nagyon, és soha nem volt még hogy az ötödik napra legkésöbb ne jött volna meg...a hónapban kétszer elfelejtettem bevenni a bogyit, de egyszer pont akkor amikor elvileg termékeny napon lett volna /így utólag vissza számolva/...nagyon ideges vagyok...ahogy írtam is egyfolytában gyomorégésem van,néha megundorodom kajáktól,pár napja igazán szédültem is meg fájt a fejem,éjjelente sokszor kellett pisilni menni, és sokat is ittam - igaz hogy meleg volt- a hasam pedig néha volt hogy mintha az egyik oldalon húzodott volna, aztán meg amikor ültem akkor olyan furcsa alhasi tájékon mintha olyan szúró érzés lett volna egészen a köldökig...de ez csak egyszer kétszer...ha hason fekszem akkor egy idö múlva elkezd fájni az alhasam mintha meg akarna jönni...de eddig se folyás, se semmi`...a mellem nem duzzadt és nem fáj, de természtesen nagy és eres melleim vannak...:(....szerintetek mennyire bizti hogy baba lesz? ez belefér a terhesség jeleibe vagy valami más baj lehet?...igyekszem holnap teszthez jutni de addig is jó lenne har írnátok pár szót...elöre is köszi!
2009. jún. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát amiket leírsz tünetek, azok utalhatnak terhességre. nekem szinte ugyanezek voltak/vannak.(fáj a fejem, sokat pisilek sokat iszom, szédülök)

viszont az is meglehet, hogy a gyógyszer abbahagyása teljesen bezavarta a szervezetedet, és emiatt késik. és a mensi tünetek is sokszor dettó olyanok, mint a terhes tünetek.

drukk, hogy baba legyen, és majd írj, hogy mi lett!


10hkm

2009. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hali!

Az van hogy a bogyót már volt hogy elfelejtettem egyet vagy többet bevenni, de aztán egyszerüen tovább szedtem a hónap végéig, és eddig mindíg menetrendszerüen megjött...most is így csináltam,hogy a kihagyott nap után rendesen végig szedtem, de most nem akaródzik megjönni...azért köszi a választ és a jó kivánságot...én egy babának sokkal jobban örülnék mint valami szervi bajnak!

2009. jún. 1. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem hiszem, h szervi bajod lenne!!! :)

első voltam

2009. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes lehetsz és ha már máskor is előfordult, hogy kihagytál pár szemet, akkor biztos csak a szerencsén múlott, hogy nem lettél terhes. Olyankor ugyanis óvszert kéne használni a következő levél megkezdéséig. Persze az igazságot majd a teszt mondja meg. De például nekem ,amikor elfelejtettem bevenni még hamarabb is megjött, vagy legalábbis pecsételgettem.
2009. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Eléggé ideges vagyok ez miatt...nem lenne tervezett baba, de azért korai sem...csak tudnám hogy mi van?...holnap megyek és "felfegyverkezem" egy pár teszttel, aztán akkor elvileg majd többet tudok, csak kicsit attól is félek, hogy mivel a kihagyás után végig szedtem a bogyót, esetleg ez meghamistíthatja a teszteredményt? vagy már egyértelmüen ki kell mutatnia ha baba lesz?...nagyon izgulok...azért nem lenne rossz a baba sem...de beteg semmiképp nem szeretnék lenni:((
2009. jún. 1. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy ki fogja mutatni, a gyógyszernek ehez semmi köze. És, bár teljesen nyugodt én sem lennék, állítólag a babának sem lesz semmi baja, attól, hogy gyógyszert szedtél! Majd írd meg mi lett az eredmény!
2009. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom..és nagyon köszönöm a segítséget..úgy gondoltam hogy holnap délelött tudok tesztet venni, így már egyet holnap is csinálok, meg korán reggel holnapután...ha baba van akkor elvileg valamelyiknek pozitivnak kell lennie....szurkoljatok....majd megírom mi lett!

Köszike: Tia

2009. jún. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!