Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babánál könnyebb a...

Második babánál könnyebb a szülés akik kb.2 és fél év korkülönbséggel szültek?

Figyelt kérdés
Két és fél év lesz a két baba között.Az számít ha viszonylag hamar jönnek egymás után?Mik a tapasztalatok?
2012. febr. 5. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy számít e az hogy hány év van a gyerekek között de nekem 16 év van és a második sokkal könnyebb volt
2012. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hú az jó sok:)

Akkor valószínű mindegy hány év van....

2012. febr. 5. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem 2év3hónap van a két fiam között, és határozottan sokkal könnyebb és kevésbé fájdalmasabb is volt, mint az első. Bár az első sem volt vészes! :)
2012. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim között majdnem napra pontosan két és fél év van. Az első szülésem 3 óra volt, eléggé fájdalmas, közel 4 kilós baba. A második pedig 20 perc volt. Szintén 4 kilós baba. Nagyon jó élmény volt, mert nem is fájt annyira, és nagyon gyors volt. Szinte csak a tolófájások voltak. :)
2012. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont két év van a két gyerekem között, az elsővel 14 óra vajúdás, több, mint 1 óra kitolás, a másodikkal mindenestül 3 óra, de igazából csak úgy másfél óra volt fájdalmas. Igaz, az brutálisan, de hipp-hopp már a kezemben is volt a fiam. :-)
2012. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú de jó ilyeneket olvasni. 2,5 éves az én lányom is, áprilisban szülök! Már kezdtem azért aggódni a szülés miatt, lányom 9 óra alatt lett meg, ebből kb 40perc volt a kitolás. Remélem azért hamar meglesz, bár a lányom sem "kínzott" sokáig :D
2012. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:Biztos gyorsabb lesz meglátod.Most már annyian írják hogy elhiszem:)


Nekem a fiam(első) is nagyon gyorsan jött.Fél egykor elfolyt a víz és még tusolni is tudtam itthon.A baba már 4:45-kor megvolt.

Nem is tudom ennél hogyan lehet gyorsabban.Lehet már a kocsiban megszülök:)

2012. febr. 7. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: Nekem negyed kettőkor folyt el a víz, de csak 10:42-re lett meg a lányom. Én még a kórházban tusoltam, meg sétálgattam meg két fájás közt még aludtam is. Mi gyors bementünk a kórházba mert nem is gondoltam hogy azért ennyi idő el megy mire meglesz a bébi! Pedig ha jobban belegondolok még fájásaim sem voltak mikor elindultunk. Már azért izgatott vagyok! Mivel az első így indult, félek hgoy nem fogom időben felismerni, ha pl fájásokkal indul majd ez a szülés. Milyen sűrű fájásoknál indulnál kórházba?
2012. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még fájás csak a víz ment el.A kórházban kezdődtek meg az oxitocin injekció után brutál erősek lettek.Percenkéntiek voltak és 30 másodpercig tertottak.Tehát fél percem volt pihenni.:)Nem baj legalább gyors volt.
2012. febr. 7. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!