Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat sírok ma. Gondolo...

Nagyon sokat sírok ma. Gondolom a hormonok és az idő. Titeket is megvisel? Nincs kedvem kimozdulni sem.22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

A férjem itt unszolgatott hogy menjek ki vele a Nemzeti Vágtára, nekem lenne is kedvem meg nem is, és vagy fél órán át bőgtem miatta, majd mondtam hogy menjen csak ki, én nem megyek, se pisilni nem tudok ott, hüvi is van, esik is, ha rosszul vagyok hova üljek...stb pedig valahol jó lenne menni is, de erőm sincs... Pedig egész héten készültem erre a hétvégére, és most rosszul esik hogy így alakult. Persze 40 foknak sem örülnék de legalább sütne a nap!

Szörnyű ez a rohadt idő hogy nem lehet kimozdulni mert esik, esik, esik...


2009. jún. 1. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én is bőgök egész nap. Férjem elment a gyerekkel, én Cenine Diont hallgatok.:) Gondolhatod. Szerintem a hormonok. 19 hetes km.
2009. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!