Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim most mondta, hogy...

A dokim most mondta, hogy kezdjek el szedni folsavat.9 hetes vagyok nem keso, hogy meg csak most kezdem?

Figyelt kérdés
par napja iszonyuan fejfajassal kelek,miert lehet ez?es csak sokara szunik ki.
2009. jún. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb későn, mint soha!

A fejfájás előfordul gyakran terhesség alatt, nekem is volt, a második trimesztertől megszűnt. Van pár fájdalomcsillapító, amit szedhetsz terhesség alatt, de szerintem ha nem olyan iszonyatos a fájdalom, jobb nélküle.

2009. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek jobb később mint soha. Persze jobb lett volna már előbb elkezdeni, de soha nem késő, most is jótékony hatása van. Mást nem szedtél? pl Elevit?
2009. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? És aki később veszi észre a babát? Ők már ne is szedjenek semmit mert már minek? De magadtól is szedhettél volna magzatvédő vitamint...
2009. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdezi szerintem hogy késő mert a fontos szervek kialakulása a terhesség elején történik és akkor a legfontosabb, de ez nem azt jelenti hogy nélküle nem működik a dolog és bármikor el lehet kezdeni, csak jobb a legelején vagy még a teherbeesés előtt (aki tervezi). De ez nem azt jelenti hogy azok a kismamák akik később veszik észre a terhességet le vannak tojva, és már ne szedjenek semmit. A vitaminok mindíg jótékonyan hatnak a szervezetre, és a baba általában a mi szervezetünktől veszi el a tápanyagot.
2009. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem keso.En az elso 4 honapban meg egy korty vizet is kihánytam,tehat a folsav sem es semmilyen vitamin nem maradt meg bennem.Fogytam is 8 kg-ot es ennek ellenere egeszseges 3,60 kg és 55 cm gyonyoru kislanyom szuletett.A baba a szervezetunkbol elveszi amire neki szuksege van.Ne aggodj,ha most kezded szedni ugy is jo.Hajrá!
2009. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!