Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összevarják a méhszájamat...

Összevarják a méhszájamat vagy ne?

Figyelt kérdés
20 hétben lévő ikres kismama vagyok és a külső már nyitva van.Volt 2 koraszülésem(28,25 hét) és egy 40.hétre született baba.A dokim is tanácstalan.most többször keményedik már a pocim.Fekszem sokat.Mit tanácsoltok?
2009. jún. 1. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem filóznék rajta, szerintem elég egyértelmű. Főleg, hogy már volt koraszülésed, és az ikreknél még nagyobb a valószínűsége.
2009. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnák, összevarratnám.
2009. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se kockáztass!

És megkérdezhetem h a két koraszülésed hogyan végződött? Akkor mostmár 4gyerkőcöd lesz?

2009. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm...szerintem ez nem kivánságműsor.Ha a doki úgy itéli meg mindenképp befektet a kórházba és össze is varrja.A Te esetedben még indokoltabb a fokozott elővigyázatosság.Megértem a tanácstalanságod,de most csak arra gondolj,hogy a babák a lehető legtovább benn maradjanak!!És ha ehhez össze kell varrni ,akkor nincs mese.Sok erőt és egészséget!
2009. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha összevarratással bent lehet tartani a babákat, akkor én mindenképp varratnék, valószínűleg császár lesz, nem oszt, nem szoroz.

Nagyon drukkolok!!

2009. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én varratnék...


Légyszi írj, hogy mi lett.

Nekem a 9.héttől 2110 a méhszájam, doki nem ajánlott még varrást. Holnap megyek hozzá, hát kiváncsi vagyok mit mond,és hogy változott e az érték.

Nekem volt 20 hetesen terhesség megszakítás, fejl.rendellenesség miatt.

Utána szültem 40+4 napra, de ekkor a doki kézzel tágított ki 3ujjnyiról 5re, szülés közben pedig megrepedt a méhszájam, gondolom ezek mind közrejátszanak a köv. terhességnél.


Légyszi írj, hogy mi lett Veletek! Ha varrt, milyen volt?

2009. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja, most vagyok a 15. hétben

véletlenül elírtam, nem a méhszájam, hanem a méhnyakam repedt szüléskor, ez a zárójelentésen is fel van tüntetve:S

2009. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
28 hetesen lepényleválás volt a diagnózis és egy napot se keményedett a hasam.3 napot élt a kisfiam.25 hetesen egyik pillanatról kinyílt annyira hogy már csak a szülés volt.ja akkor is jól voltam és zárva volt addig.1 napot élt a kislány.közben kihordtam végig egy kisfiút aki egy tünemény,tehát egy gyermekem van.
2009. jún. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!