Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+1 hetes vagyok. Enyhült a...

7+1 hetes vagyok. Enyhült a mellfájdalmam és az eddigi elég erős fehérfolyásom. FElszívódhatott a kis embrió? Rettenetesen aggódom.

Figyelt kérdés
6+0 hetesen voltam uh-on, ahol megállapitották a szívhangot.az orvos mondta, minden rendben volt.CRL 5,2 volt. A 9.héten kell újra mennem. Ugye felesleges aggódnom?
2009. jún. 1. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy szívódott! Nekem pl a 10. hétig nem is feszült a mellem, ezek a tünetek nagyon csalókák, egyik nap erősebbek, másik nap enyhülnek! Nyugi, még néhány hét és meglátod a babát!

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tovább megyek, nekem az egész terhesség alatt egyszer sem feszült a mellem. És megszületett teljesen egészségesen. :-) Ne aggódj, ráérsz akkor, ha már megszületett.
2009. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tünetek folyamatosan változnak a terhesség alatt. Hol eltűnnek, hol előjönnek, hol más tünetek lepnek meg. Ne aggódj!
2009. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz én más részről közelítem meg a dolgot, de csak azért, hogy megnyugodj. Nekem elhalt a terhességem, felszívódott a magzat, de mindebből semmit nem vettem észre, mert rettenetesen feszültek a melleim, a hányingerről és rosszullétekről már nem is beszélve. Csak az uh-on derült ki, hogy már nincs is baba. A tünetek pedig csak a műtéttel szűntek meg.

Tehát a terhességi tünetek megléte sem jelenti azt, hogy minden rendben van. Nem lehet általánosítani, minden szervezet másképp dolgozza fel a terhességet. Nyugodj meg! És gondolj arra, hogy minden rendben lesz.

2009. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 7. hét környékén maradt abba a mellfeszülésem, én is aggódtam, mert addig annyira fájtak a melleim, hogy melltartóban aludtam. Később visszatért enyhébb formában. Most majdnem 30 hetes a kicsikém, és augusztusban jön a gólya:)
2009. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, de válasz helyett egy kérdésem lenne, biztos hogy 5,2 volt 6 hetesen a CRL? Nekem 6 hetesen 1,9, 12 hetesen 5,8cm volt. Csak kicsit furcsállom, hogy lehet ekkora eltérés.....
2009. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de, a crl:5,2 de mm. nem cm volt.

köszönöm a válaszokat

2009. jún. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!