Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden alkalommal, amikor...

Minden alkalommal, amikor állok fel éles, szúró fájdalom hasít a hüvelyembe, egészen lent. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Én is szoktam ilyesmit érezni,de inkább a méhem alsó felénél.Főleg mikor éppen baromira nő a baba,és hosszasabb ülésből állok fel.

2008. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok és kb 3 hete van ez, főképp ha hosszabb fekvésből állok fel. Mindössze néhány másodpercig tart, de akkor nagyon éles. Ülés után nem mindig jelentkezik.
2008. ápr. 5. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy hallottam, hogy a bébi olyankor ráfekszik vmi idegre, és azért nyilal bele. Nekem is volt ilyen, de szerencsére semmi következménye nem lett.

Szerintem nyugi:)

6 hetes kislány anyukája

2008. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem ilyent (mintha ki akarna szakadni mindenem), meg is voltam ijedve , mert a környezetemben lévő kismamák egy sem tapasztalt hasonlót. Szerintem hosszas ülés után a babi olyan pózban helyezkedik el ,ami neki kényelmes és míg ülsz nem érzed,de kellemetlenné válik ha felállsz (v.mit nyomhat a kis édes).

A mésik esetleg ami lehet , nekem nagyon lennt volt a pocakomon látványosan (így a baba is), lehet az is befolyásolja . megnyugtatlak egyik napról a másikra megszünt nekem kb.2hete.Azért pihenj sokat és ne görnyedj ülve.29 h. kismama

További szép babavárást :)

2008. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászóló: én sokat ücsörögtem (melóhelyen) hidegben , gondolom az sem használt.
2008. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!