Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetes kismami vagyok! A...

6+2 hetes kismami vagyok! A hüvelyembe bele nyilalt valami szúró fájdalom ma már többször, mi lehetett ez? Majdnem össze rogytam. A hasam nem fáj. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Képzeld én is pont 6+2 hetes vagyok,ne aggódj nálam is voltak ilyen nyilalások és elmúlt pár perc múlva ,az orvos szerint ez ilyenkor velejár ,nyúlik a méh,ne idegeskedj!

Nyugodt Babavárást!

2010. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi, hogy írtál! :)

De jó, akkor te is karácsony előtt fogsz szülni, vagy éppen karácsonykor, ha túlhordjuk. :) Nekem most volt először ilyen belenyilalás a hüvelybe, nagyon megijedtem. Van már két gyerekem, de velük nem éreztem ilyet. :)

Boldog babavárást neked is! :))

2010. ápr. 27. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem még csak az első baba lesz:)elhiheted mennyire megijedtem én is az elsőnél de megnyugtattak ,hogy semmi baj nincs.

És bizony Karácsonyi babáink lesznek:)

Gratulálok Neked is!

Vigyázz Magatokra!

2010. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulalok nektek, ugy nez, ki, hogy en is csatlakozom hozzatok, szamitasaim szerint 6 hetes vagyok, de csak 2 het mulva kell orvoshoz menjek.

Jo babavarast kivanok es vigyazzatok magatokra!

2010. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom már megnyugtattak, de azért csatlakozom!

Semmi, ahogy nyúlnak az izmok, szalagok, meg a csontok is már helyezkednek, attól van. Majd lesz a pocakodban is kétoldalt, én is nagyon megijedtem, és irtóra fájt, meg sem tudtam mozdulni. Ez is attól van.

Jó egészséget!

2010. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sziasztok! én is 6+2 hetes vagyok pont én már 3+2hetesen mentem UH-ra mert görcsölt a hasam nem éles hanem erős tompa fájdalom volt olyan mint menzeszkor csak talán erősebb ls gondoltam méhen kívüli de az UH megnyugtatott viszont aztán egyhétre rá véreztem 1x egy diónyi friss piros foltot azóta igy még egy UH készült és azon már 13mm volt és "barátságos körülmények" ahogy a doki fogalmazott de azóta szigorú ágynyugalom és Utrogesztán...a hasfájások egyre ritkábbak és nekem is volt nyilalás 1x 1x mikor rosszul mozdultm na meg akkor még dolgoztam és nyüstöltem magam...sztem jobb egy UH mint otthon idegeskedni hogy mi van...boldog babavárást! ki hol lakik?én BP.en vok és kórházat is kéne keresnem... és remélem hogy átcsúszok a december 21 utánra és akkor kisbakom lesz:-)persze az is elég ha egészséges!!!
2010. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!