Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz biztosan nem...

A magzatvíz biztosan nem folyhat úgy, hogy egy kicsi kifolyik és aztán utána semmi? Nem zárhatja el a baba buksija annyira a medence bemenetet, hogy amiatt nem folyik több?

Figyelt kérdés
Csütörtökön jártam úgy,hogy kifolyt belőlem egy kevés meleg színtelen valami,még a nacim üllepén is meglátszott a folt.Elmentem dokihoz,megvizsgált,szerinte vizelet lehetett.De én biztosan éreztem,hogy a hüvelyből jön és folyásnak meg túl soknak találtam.Félek,hogy ha mégis víz volt,megfertőződik a babám!
2009. máj. 31. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eltelt 3 nap alatt már biztosan beindultak volna a fájások is, ha esetleg a magzatvíz lett volna. A doki gondolom, megvizsgált és ha ő úgy látta, hogy nem a magzatvíz volt, akkor bízz benne. Ahhoz, hogy a magzatvíz folyhasson, a buroknak meg kellett volna repednie és azt ő észrevette volna..
2009. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem magzatvíz volt,hidd el ha a burok csak egy lehelletnyire is meg lenne repedve akkór az még folydogálna.
2009. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugató.Minél közelebb az idő,úgy tűnik annál többet parázok....
2009. máj. 31. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!