Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs jellegű szorítást...

Menstruációs jellegű szorítást érzek az alhasban, mintha fel is lennék puffadva. Lehet, hogy elvetélek?

Figyelt kérdés

Egy hete tudom (gyorsteszt alapján), hogy babát várok (4-5 hetes lehetek). Menstruációs jellegű szorítást érzek az alhasban, mintha fel is lennék puffadva. Már most szorítanak a nadrágjaim...

Jövő keddre bejelentkeztem nőgyógyászhoz, mégis aggódok. Lehet, hogy elvetélek? 36 éves, első babát váró nő


2008. ápr. 4. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A mindjárt megjön érzés teljesen normélis, még legalább 10 hétig érezni fogod, és utána is csak ritkábban. Jelzi, hogy nől a méh, teljsesen természetes dolog, nem vetélésre utal.

a puffadás is normális, vegyél kényelmes nacikat, ne szorítson

Ne idgegeskedj, minden rendben!!.)

2008. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néhány napja olvasgatom ezt az oldalt, hihetetlenül jó látni, mennyi emberre számíthat a babát váró, babát nevelő nő. Köszi mindenkinek a gyors tanácsot, megnyugtató sorokat! A kérdésemre válaszolónak külön köszönet. Boldog babavárást mindenkinek!
2008. ápr. 4. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, én a tizedik hétben járok, még mindig fel vagyok puffadva (ez az érzés állandósult a kezdetektől fogva..), és voltak pont olyan "görcseim" is, mint menstruációkor: ez teljesen természetes, csak nő a méhed, és kezd átalakulni minden belül.:)

Nyugodj meg és nagyon boldog babavárást! :)

2008. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem, de szerintem ez teljesen természetes. Kb én is 4-5 hetes vagyok és hétfőn megyek orvoshoz. Ne aggódj! Boldog babavárást!
2008. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

először is gratulálok a babához!

ez a mensisi szerű érzés akár mind a kilenc hónapban megjelenhet, csak van aki jobban érzékeli van aki kevésbé.a puffadás pedig természetes velejárója ennek a szép másállapotnak.én 24hetes vagyok de még mindig nagyon hamar felpuffadok.az orvosnak bátran tedd fel a kérdéseidet és ha már lesz védőnőd rá is számíthatsz.

boldog babavárást

2008. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldalt (így 4-5 hetesen is), mindenki nagyon segítőkész. Köszönöm a hozzászólásokat! Biztos vagyok benne, hogy még számtalan kérdést felteszek, és én is megosztom a tapasztalatimat másokkal.
2008. ápr. 4. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanilyen tüneteim voltak ennyi idős terhesen. amig nincs vérzés, vagy barnás folyás, addig minden rendben. Pihenj sokat, feküdj ha teheted, és szedjél magneB6 vitamint, attól enyhülnek a görcsök. nekem 23 hetesen is néha úgy görcsöl a hasam, hogy járni alig tudok.. :-)

gratulálok a babához

2008. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!33 hetes vagyok,nálam is néha szokott lenni ilyen.Nő a méh,tágulnak az izmok.Pihenj nagyon sokat!!
2008. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!