Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamaik hogy...

32 hetes kismamaik hogy vagytok? Tudtok az ejjel aludni? Kemenyedik a pocitok? Es fiu vagy lany?

Figyelt kérdés
nalam az ejszaka nagy reszet a wc n toltom allandoan pisilnem kell,kemenyedik a hasam alltalaban estenkent amugy kislanyom lesz
2012. jan. 30. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 32 hetes terhes vagyok, vagyis holnap kezdem a 33. hetet. Fiam lesz, és ez a 3. terhességem. Aludni nagyon jól tudnék, ha éppen nem lenne náthás a 2 nagyobbik, mert így éjszaka többször felébrednek -felváltva, hol vizet kérnek, hol az orruk csorog... Keményedni, szerencsére nem keményedek, eddig össz-vissz 5-6 keményedést éreztem az elmúlt 32 hét alatt. Viszont szedek magne B6-ot.
2012. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járok. Így telik egy átlagos éjszaka: Nagy nehezen elhelyezkedem, aztán nem sokkal később rám jön a pisilés. Aztán megint helyezkedés, közben mar a gyomorsav, és attól sem megy az alvás. Bekapok egy Rennie-t, mire elaludnék, megint pisi. Utána már vissza sem tudok aludni, forgolódom. Mivel már egy jó ideje fent vagyok, rámtör az éhség, hajnalban bekapok egy joghurtot vagy banánt. Lefekszem, és kezdődik minden előről. Nem könnyű, de a sok sikertelen próbálkozós hónap után én ezeknek is csak örülni tudok, ráadásul az első két trimeszter is teljesen rosszullét-mentes volt, szóval nem panaszkodhatom.

Kislányt várunk, Dóra lesz a neve. Nyíregyházán fogok szülni.

Ma kellett kezdenem a mozgás-számlálást, és szerdán megyek uh-ra, valamint bevásárolni a kórházi csomagba.

Kedves kérdező csak kibírjuk már valahogy. Boldog babavárást mindenkinek!


32 hkm

2012. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem kb. 1,5 hete van ez a szenvedés éjszaka. Mindig csak az álmodásig jutok és a legnagyobb baromságokat tudom álmodni, amitől aztán végképp nem tudok aztán aludni. Ma éjjel a kisfiamat, hagytam el..... Gondolhatjátok hogy riadtam fel. Most voltam a dokimnál. Minden rendben van, annyi, hogy megrövidült a méhnyak, de azt mondta csak azért, mert a baba már koponyafekvésben van. Kisfiú lesz ő is. A keményedés a 25. hét óta nincs, mert azóta szedek magne B6-ot.

2012. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is 32 hetesek vagyunk, március 22.-ére vagyunk kiírva. Az éjjelek szerencsére jól telnek, wc-re max. 2x megyek, amúgy jól alszom. Az elalvás kicsit nehezebb, mert elég sokára sikerül kitalálni, hogy éppen melyik oldal felel meg a kisasszonynak, így általában ülve alszom el és mikor már a pocaklakó is alszik akkor tudok oldalra fordulni. Kicsit bonyolult, de utána már minden ok. Éjjel ha felkelek megsimogatom a pocim, megvárom, hogy visszajelezzen, hogy minden ok, és alszom tovább.:-)

Ha sok tennivalóm van napközben akkor sokat keményedik a hasam, bár igazán nem tudom mi az a keményedés, csak sejtem, de este 20,30 körül általában mindig. Tegnap és ma amúgy elég keveset mozog a babóm,és nektek?

Féltek a szüléstől? Már van egy kisfiunk, nála nem féltem ennyire, bár akkor még nem tudtam mire számítsak.:-)

Boldog babavárást Nektek, és könnyű szülést!

2012. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!

na nekem ez az ejjelem borzalmas volt,ejjel fel 5 kor meg a nappaliba ultem a sofan, remenykedve hatha elalszom!

de nem, visza mentem a szobaba aztan nagyon nagyon nehezen elaludtam.utanna egesznap h\olyan vagyok mint aki egesz ejjel mulatott valahol...

ha oldalra fekszem nem jo mert a kisaszonynak nem kenyelmes mocorog lokdoss:) ma megyek a dokihoz remelem minden okes lesz!

2012. jan. 31. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!