Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs fogadott orvosom és...

Nincs fogadott orvosom és Budapesten fogok szülni, viszont még nem döntöttem el melyik kórházban. Melyek a megfelelőek? Szent Imre?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Szent Jánosban fogok szülni, a Szent Imrét nem ismerem. Ott dolgozik a magánorvosom is
2008. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is a Jánosban :)


38 hetes kismama

2008. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia! a szent imre állítólag nagyon jó. ha dimenzió egészségpénztár tag vagy még külön szobát is kapsz légkondival, tévével, kiemelt nővér felügyelettel stb. én a péterfy-t néztem ki, már a 28 hétben vagyok és csak most fogok menni dr timmermann-hoz, mert sok jót hallottam róla, ő pedig a péterfyben szülész doki. a péterfy állítólag szintén nagyon jó, náluk végzik a legjobban a császárt is,ha szükséges, mivel más módszert alkalmaznak, hamarabb gyógyul a seb. kolleganőm a sote II-n szült, arról is jókat hallottam.

remélem sikerült segíteni :).

üdv

2008. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ott fogok szülni,viszont dolgoztam a Szent Imrében.

A szülészetéről csak jót mondanak.:)

Ha kíváncsi vagy még valamire,írj priviben!

Boldog babavárást!

28 hetes kismami

2008. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy tudom, hogy abba a kórházban kell szülnöd ahová területileg tartozol. Akkor mehetsz másik kórházba, ha fogadott orvosod van és ő ott dolgozik. Érdemes utána nézni és kérdezni, nehogy meglepetés érjén és ki keljen fizetni a szülés és a kórházi kezelés díját, mert nem a területileg illetékes kórházba mentél. Attól az orvostól és védőnőtől is kérhetsz felvilágosítást akihez jársz gondozásra.
2008. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szülésnél nincs odatartozási kötelezettség... Ha beindul a szülés ott szülsz, ahova becsöppensz :) Ha van ott orvosod, ha nincs. (Ezt csak az utolsó hozzászolónak írtam) A tb köteles rendezni, és semmilyen töredéket nem kell neked állnod. Hozzátszem, CSAK SZÜLÉSNÉL!
2008. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, én a SOTE II. mellett döntöttem. Jó kórházból van több is, de nekem sajnos van esélyem kora babára, és nem szeretném, hogy őt át kelljen szállítani olyan helyre, ahol van koraszülött intenzív centrum. Mert olyankor a mama marad a szülő kórházban, a babát viszik máshová. Egyébként a Szent Imre kórházról sok jót hallottam, ismerőseim is szültek ott, mindenkinek pozitív volt a véleménye. Én a koraszülés veszély mellett a SOTE I. v. II. között gondolkodtam. Problémamentes terhességet, szép szülést, és minden jót!
2008. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Azért nem árt utána kérdezni, bár én eü-ben dolgozok és így tudom.
2008. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy az egyik ismerősöm nemrégen szült és a területileg illetékes kórházba vitte a mentő, pedig közelebb is volt egy.

Szerintem azért érdemes rákérdezni a védőnőtől vagy a gondozó orvostól.

2008. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy dokit abban a kórházban, amelyik ezek közül szimpatikus neked, az a legegyzserűbb és akkor nem fogsz aggódni, hogy hova visznek be. Én pl. a Szent Imrében fogok szülni, én is sok jót hallottam róla, remélem igazak is!!!!!
2008. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!