Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 29-én volt meg a...

Február 29-én volt meg a mensim március 4-ig. Utána megjött március 20-án és két napig volt meg. Lehetek terhes, és az orvos tévedhet?

Figyelt kérdés
De folyamatossan hányingerem van puffadok,fáj a fejem is.DE vettem tesztret és negatív,az orvos is azt mondta hogy nem észlel terhességet de 2 hét mulva vegyek tesztet??Én már nem tudom mit higyek
2008. ápr. 4. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetsz terhes,bár a tesztnek már ki kellett volna mutatni.Csinálj újabb tesztet most is és 1 hét múlva is.
2008. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háát,lehet még korán mentél hozzá,bár megvastagodott nyálkahártyát éreznie kellett volna...Majd két hét múlva kiderül.Várj türelemmel!
2008. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is voltam anno hasonló szituban..Én nem voltam akkor sajna terhes.
2008. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 11 hetes terhességet nem vette észre a doki,pedig az alatt az idő alatt voltam nála 3-szor.11 hetes elmúltam,amikor azt mondta,hogy nem vagyok terhes,de menjek el UH-ra,csakhogy megnyugodjak.(én mindháromszor azért mentem hozzá,mert terhesnek éreztem magam)Ott kiderült,hogy jól éreztem.Gondolom nem kell mondanom,hogy többet nem mentem hozzá,pedig régóta Ő volt a dokim.Ezek után nem bíztam benne,pedig jóhírű doki volt.Szóval nem kizárt,hogy terhes vagy.Szerintem tesztelj még!
2008. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pláne a dologban az hoggy a tünetek meg vannak amik a terhességre uztalnak,Aranyosak vagytok hogy ilyen hamar válaszoltatok nekem,De még mindíg bizonytalan vagyok,de mostmár megvárom az e havi mensim ami kb 20-án lesz.
2008. ápr. 4. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de ha a doki is azt mondta,meg a teszt is negativ,nem vagy terhes.Lehet ezek a tünetek csak azért vannak mert az akarsz lenni.Én is jártam igy,teszteltem rengeteget feleslegesen.És negativ volt mindig.Amikor meg pozitiv lett első napon már kimutatta.Sajnálom.Drukkolok!16 hetes kismama
2008. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!