Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi tesztet...

Melyik terhességi tesztet ajánlanátok menszi előtti (1-2 nap) tesztelésre? Tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
Árat is írjatok légyszi, hány darabos és, hogy hol lehet kapni! Köszi!!:)
2012. jan. 28. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a HCG Line nevű vált be, gyógyszertárban vettem, 450 Ft körül volt. Két terhességnél is nagyon hamar kimutatta (amikor más teszt még nem). Viszont, ahogy az egyik előző válaszoló írta, ez nagyon nagy mértékben függ attól, hogy valójában mikor ágyazódott be. Szorítunk neked :)
2012. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm...!:)

Holnap fogok venni párat, tegnap nem sikerült! De nem is baj, valószínű úgyis korai lett volna még elhasználni őket! Csak hát... olyan nehéz kivárni!!:)

2012. jan. 29. 16:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyet venni. Én is 4et vettem már az első is pozitív lett, azért megcsináltam mindet. Mind az lett! Ma már biztos csak 1ett vennék. :D 33hkm
2012. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!