Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi tesztet...

Melyik terhességi tesztet ajánlanátok menszi előtti (1-2 nap) tesztelésre? Tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
Árat is írjatok légyszi, hány darabos és, hogy hol lehet kapni! Köszi!!:)
2012. jan. 28. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Gabriel teszt 4 nappal mensi előtt kimutatta. Kb 800 forint és a gyógyszertárban vettem. Sok sikert. :)
2012. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Clearblue-t ajánlom. Nekem a gyógyszerész a pult alól adta:) Nem várt előtt egyértelmű 2 csíkos lett:) Az unokatesóm most vett ilyet 900 ft körül volt.
2012. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Nekem is a Gabriele vált be.De szerinte attól is függ,hogy hány nap telt el a beágyazástól :)Sok sikert:)
2012. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
clear blue- de nem a digitális fajtája, az semmit se ér, pénzkidobás,..
2012. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Rossmanos facelle teszt 300 Ft-os. Egy darab volt benne.

Zárójelben megjegyezném a Clearblue nem 2000 Ft körül van?

2012. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Mensi előtt 4 nappal a walentin 10-es érzékenységű teszt 1db-os egyértelműen pozitív lett. 900ft-ba kerül patikába vettem.

9 hkm

2012. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mensi előtt két nappal teszteltem ClearBlue-val, de nem a digitálissal. Pozitív lett. 900ft-ért vettem a gyógyszertárban.
2012. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gábriel, Gravi HCG
2012. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En is mensi elott 1-2 nappal (mar nem emlekszem potnosan) teszteltem clearblue-val, az elsonel simaval, a masodik babanal digitalissal. Mindketto kimutatta.

A digitalis miert nem er semmit? Nekem tenyleg mutatta szepen.

Viszont az elso babanal aznap teszteltem 10-es erzekenysegu teszttel is (a fajtajara mar nem emlekszem), az viszont inkabb negativ votl, mint pozitiv. Ha nagyon jatszottam a fennyel es a szoggel, akkor mintha latszott volna rajta masodik csik, de annyira halvany volt, hogy egyaltalan nem gyozott volna meg semmirol.

Szoval az erzekenyseg nem mervado, azt mondjak legalabbis, hogy a clearblue szam szerint nem tartozik az erzekeny tesztek koze, viszont jo minosegu benne a papir es viszonylag tobb vizeletet vesz fel, mint a tobbi, ezert reagal hamarabb es erosebben.

2012. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
facelle két nappal előtte halványan
2012. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!