Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni erőset terhesség...

Lehet enni erőset terhesség alatt, és gombát?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon kivánom ezeket de nem merek enni:(
2008. ápr. 4. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gombát lehet, erőset is mértékkel, úgyis megérzed, ha nem esik jól:-)
2008. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne????
2008. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is imádom mindkettőt és külön felhívtam a védőnőt meg a dokit, mert a párom rettentően aggódott az erőspaprika miatt, hogy árthat a babáknak.(ikrek). Azt mondták, hogy nyugodtan lehet enni, ha a gyomromat nem bántja, mert nem megy át a babáknak az erős, rendkívül jól fertőtlenít, kitakarítja a bacikat. Amit kívánsz azt egyél, persze ha valamit nem tudsz biztosra, hogy lehet kérdezd meg. Boldog Babavárást!
2008. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitő válaszokat!Nagyon kedvesek,és segitő készek vagytok.Nagyon szép baba várást kivánok nektek!
2008. ápr. 4. 10:36
 5/6 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én a legelejétől kívánom a csípőset,azt mondták módjával lehet fogyasztani.Üdv 26hetes kismama
2008. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is az erőset és a gombát kívánom, lehet h hülyeség de kedves kérdező neked Milyen nemű a babád? Köszi előre is
2015. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!