Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátommal pettingeltünk, ő...

A barátommal pettingeltünk, ő elment. Megtörölte zsepivel, de aztán szexeltünk. Mennyi az esélye h így teherbe essek?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm
2012. jan. 27. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem 0, az biztos. A húgycsövében maradt egy adag virgonc kiskatona, aki arra vár, hogy valakit megtermékenyítsen...
2012. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha el is ment benned is, akkor aztán végképp nagy az esélyetek!
2012. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit jelent nálad az, hogy szexeltetek.

Tehát petting - a barátod elment - és mi volt utána a szex? Újra volt merevedése, és újra elment, de már benned??

Ha benned volt a pénisze, és nem húzott óvszert, és van esély rá, hogy előváladék vagy ondó jutott a hüvelyedbe, akkor igen, lehetsz terhes.

2012. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes lány értelmes válaszokat kér. :) De cuki! :D


Én azt tudom mondani, hogy van esély így is a teherbeesésre, de szerintem ezt tudtátok már akkor is.

Százalékos arányt senki sem fog tudni mondani neked.

Nyilván sokkal kevesebb az esély, mintha benned ment volna el, de azért maradhatott rajta életképes spermium, ami adott esetben eljuthatott az esetleg éppen érett petesejtedig. Ha megtörtént az egyesülésük, akkor még mindig el kell jutni a méh-hez, és oda be kell ágyazódnia. Ha megmarad, akkor már nem is kell várni a menstruációt.

2012. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen újra volt merevedése, de viszont nem ment el bennem.Az érdekelt hogy ha megtörölte akkor mennyi az esélye arra h esetleg teherbe essek.

köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 27. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben nem volt pisilni, akkor van esély, hiszen marad a húgycsőben sperma.
2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van esély! De mit kezdesz azzal ha leirjuk neked hogy az esély 12,5% ha te épp abba a 12,5% ba tartozol?
2012. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám jött igy össze.
2012. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet ám normálisan letörölni egy zsepivel. Esetleg ha megmosta volna magát. Szóval szinte majdnem ugyanannyi esélyed van rá mintha benned ment volna el. Hát én parálnék a helyedben. Ciklusod hanyadik napján vagy ma és hanyadikon történt a dolog?
2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A ciklusomnak a hónap végén szóval kb 2 nap múlva kellene lennia és a dolog 3 napja történt.
2012. jan. 27. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!