Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? (kérdésed túl...

Normális ez? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
23 hetesen gyakran kinyomja magát a babám. Ez sokszor fájdalmas. Nem túl korai még ez? Kb már 3 hete csinálja.
2012. jan. 26. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom hány hetes voltam, de folyamatosan ezt csinálta a lányom. keresztbe el volt deformálódva a hasam, mintha nyújtózkodott volna :) nagyon kellemetlen volt nekem is. de teljesen rendben volt a baba, egészséges erős kislány lett.
2012. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki azt írja, hogy a vége felé volt ez jellemző.Ezért lennék rá kíváncsi, hogy nincs e ez hamar.
2012. jan. 26. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok.Az enyém is ezt csinálja, bár nekem nem fáj, csak zavar, ha már aludnék.
2012. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már 16-17 hetesen kezdte kinyomni magát, nekem is el van olyankor deformálodva a hasam, most meg már hogy nagyobb hegyeket, völgyeket csinál a hasamon, nekem is olyankor kellemetlenül feszül a hasam, de közben meg szeretem is ha csinálja, mert olyan mintha meg lehetne olyankor fogni.:) Nekem is lányom lesz. 23hkm.
2012. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretném, de nekem néha nagyon fáj.De megnyugodtam, hogy másnak is ilyen aktív babája van. Nekem kisfiam lesz.
2012. jan. 26. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálja kb. 2 hete, 24. hétben vagyunk. :) Csinálja csak, én élvezem! :))
2012. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!