Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha úgy van megbeszélve a...

Ha úgy van megbeszélve a dokival, meg a szülésznőkkel stb, hogy apás szülés lesz, de a párom szülés közben mégsem "bírja", akkor kimehet bármikor?

Figyelt kérdés
Nem fognak ezért rossz szemmel nézni rám és rá, hogy nem így volt megbeszélve?Mert úgy tudom hogy csak az apás szülésnél kapnak külön vajúdót, meg akkor nem olyan szülőszobába viszik a kismamát ahol esetleg többen is akkor szülnek.Arra értem hogy jobb körülmények között lehetnek apás szülésnél, és akkor közbe ha mégis kimegy?Tapasztalatok?
2009. máj. 29. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:
remélem érthetően magyaráztam.
2009. máj. 29. 12:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ertheto a kerdesed.Termeszetesen kimehet,mert senki sem tudhatja elore,hogy mi az amit bir es mit nem.Ha az apuka nem tudja elore,hogy birni fogja-e a latvanyt akkor inkabb maradjon a fejednel amikor mar jon a baba kifele.En is ezen aggodom,hogy vajon az en parom birni fogja-e de majd mondom neki,hogy akkor ne kukkoljon oda le.:)Ha pedig tenylegesen nem birja akkor nyugodtan kimehet.Szerintem ez teljesen normalis.:)

Konnyu szulest neked!

37+3 hetes kismami

2009. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj! Persze, hogy kimehet ha nem bírja, elvégre nem börtönben lesz. És rossz szemmel sem nézik, előfordul az ilyen.

De biztos nem lesz semmi olyan amit ne bírna ki a párod.


Szép szülést, és jó egészséget kívánok!

2009. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármikor meggondolhatja magát a kísérő és bármikor ki is mehet. Ezzel az eü. személyzet is tisztában van, hogy esetleg valaki nem bírja végig, emiatt nem fognak neheztelni. Egyébként általában az apukák még magukat is meg szokták lepni azzal, hogy mennyivel jobban bírták a dolgot, mint ahogyan azt előre gondolták... Bár az is igaz, hogy már olyan véleményt is hallottam, hogy ő soha többet nem menne be.. (de ő is végig bent volt!).
2009. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is apás szülést terveztünk, de sajnos a párom nem nagyon bírta, ezért az orvos mondta neki azt hogy ha nem bírja inkább menjen ki, mert nem lesz idejük vele is foglalkozni! :S (Olyan szülőszobában voltunk ahol csak paravánok választották el egymástól a szülőágyakat.)

Szóval az apás szülésből végülis "mamás" szülés lett, mert a párom beküldte maga helyett az édesanyámat, hogy ne egyedül kelljen végigszenvednem a legnehezebb és legfájdalmasabb szakaszt.

Ne izgulj akkor és ott mindent szabad (főleg Neked), meg fogják érteni! :)

2009. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én férjem is rosszul lett, ami azért volt vicces, mert 3 és fél óra volt az egész, és az utolsó háromnegyed órára ért be, nem az ő hibája volt, az orvos és a szülésznő után kb fél órával.

Szóval rosszul lett, mondták, h menjen ki, ki is ment 2 percre, mi meg jót nevettünk (én is), de visszajött, és hiába mondta az orvos, h üljön a fejemhez, állt végig, mindent látott, azóta is nevetjük, h a fiunk már akkor szenyózott velem, kibújt, utána vissza:) Nagyon jól vették ott a dolgot, igaz, h fogadott orvos, és barátnő szülésznő volt. Azért a köldökzsinórt nem engedték elvágni neki:)

2009. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!