Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajat festeni tényleg nem...

Hajat festeni tényleg nem szabad? 6 hetes vagyok, szőke festett... nagyon ronda így lenőve!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nogyogyaszom is terhes es O is festi a hajat. Kerdeztem en is tolle es mondta, hogy nyugodtan lehet hajat festeni.
2008. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én festettem a 4dik héten,mivel nem is tudtam rola,utána 11 hetesen,én is szőke vagyok,és azt mondta a fodrászom h a szőkében van a kegkevesebb káros anyag,meg tényleg nem szivodik fel.Ja és én mükörmös vagyok,és fodrász mellett dolgozom.Hallottam már sok fodrász dolgozik terhesen,mert muszáj.Nekem a doki nem mondta h ne dolgozzak.
2008. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én olvastam hogy lehet.Nincs semmi akadálya mert nem találtak semmit ami okból nem lehetne.Boldog babavárást!
2008. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!