Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajat festeni tényleg nem...

Hajat festeni tényleg nem szabad? 6 hetes vagyok, szőke festett... nagyon ronda így lenőve!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

lehet festeni!azért a 12.hétig még várjál.

boldog babavárást

2008. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Szia...elso harmadban nem ajanljak..es nem amiatt, hogy felszivodik a boron keresztul hanem a szag miatt.....a harmadik trimmeszter utan megengedett de akkor is csak tarva -nyitott ablak mellett es ugy , hogy nem szivod be a szagot.

Mindenki maga donti el...hogy megszepul vagy esetleg karositja a babajat.

2008. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék egészséges babát, de emellett szép kismama szeretnék lenni! Köszönöm!!
2008. ápr. 3. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
megoldhato...:-)) kerdezz azert ra egy fodrasznotol..:-)
2008. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan lehet festeni, pláne, hogy jön a jóidő, így megoldhatod, hogy levegőn legyél.NE szívd be a festék szagát és semmi baj nem lessz.Bőrön keresztül nem szívódik fel, legalábbis semmi baja nem lessz a babának.
2008. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Arik vagytok! Köszönöm.... kissé hisztis lettem az utobbi hetekben, pláne csúnyának érzem magamat! Meddig tart még ez a hiszti.....
2008. ápr. 3. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Én is festettem , nem tudtam, hogy terhes vagyok.

De valóban, nem szívódik fel, a babának nem árt, csak a szagát próbáld meg nem beszívni.

Az első 12 hétben nem javasolják, de nem lesz baj akkor sem, ha befested.-)

nekünk sem lett.-)

2008. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnap lett pont befestve nekem is, és lehet, hogy babás vagyok! De nem nagyon lélegeztem be...


Remélem nem lesz gond!!!

2008. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most láttam valami olyan hajfesék reklámját,ami nem tartalmaz ammóniát.Már meg nem tudom mondani melyik gyártótól,de ha végignézed egy drogéria kínálatát,akkor biztos megtalálod.Lehet hogy nem leszel barbie szőke,de a babának sem ártasz vele,és a hajad sem lesz lenőve.
2008. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
festheted nyugottan semmi baj nem lessz.33hetes kismama
2008. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!