Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2,5 éve szedem a Yadine-t....

2,5 éve szedem a Yadine-t. Most párommal babát szeretnénk. Mit lehet tudni az Elevit-ről?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a Yadine, az fogamzásgátló!?

Hiába szeded az elevitet, akkor is meg kell várni, míg naggyából kitisztul a fog gátló a szervezetedből!!!

2008. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Elso valaszado..nem ezt kerdeztek...az oktatast hagyd maskorra!!!

Szia..szoval..a dokidat kell megkerdezned mennyi ido utan tavozik a szervezetedbol a fogigatlo..addigis szedheted az elevitet vagy barmilyen mas terhesvitamint mert ezek felkeszitik a szervezeted a babara...ugy ertem nem segiti a teherbeesest de ha a probalkozas hamar bejon akkor a szervezeted valamennyire toltodve van vitaminnel....ez meg kell a babocanak:-))


Sok sikert:-)

2008. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem oktatás, csak figyelmeztetés, fontos nagyon, mivel genetikai elváltozások léphetnek fel, a fogamzásgátló hatására! Mi egy év elteltével mertünk belevágni, addig meg felesleges terhes vitamint alkalmazni, azt elég a terhesség előtt 2-3 hónappal elkezdeni!!

Sok sikert!!!

2008. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a második kérdésedre válaszolnék: a terhesvitamin olyan anyagokat tartalmaz, amire szüksége lehet a szervezetednek, de nélküle is születhet egészséges babád. Én pl. hánytam tőle, mások meghíztak, másoknak semmi baja sem lett. A te döntésed, de szerintem ha szedni akarod, elég a terhesség alatt.
2008. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előszőr is a fog.gátlóról , illetve annak kiürüléséről :

Mit tegyek, ha gyermeket szeretnék? Ismételten leszögezzük, hogy a fogamzásgátló nem okoz meddőséget! A tablettaszedés abbahagyásától számított 1–3 hónap alatt helyreáll a ciklus. Ez azt jelenti, hogy egyénenként változó időben, de akár már az abbahagyást követő első hónapban is létrejöhet megtermékenyülés és terhesség. Ilyenkor az egészséges peteérés és a normál ciklus már a tablettaszedés abbahagyását követő első hónapban helyreállt.

Hat-e a tabletta a magzatra? A hormonális fogamzásgátlás nem hat a későbbi terhesség lefolyására, nem jelent veszélyt a magzatra nézve, még akkor sem, ha a terhesség a tabletta szedése alatt következne be.

másodszor a terhesvitaminról:

mindenkinek máshogy reagál a szervezete.

én a gravidától rosszul voltam, az elevit viszont nekem jó.a hízásról annyit, hogy ha hajlamos vagy a hízásra sajnos megvan az esély hogy meghízz.ha nem , nem fogsz.

sok sikert, és hajrá


dokival azért beszélj, talán ő tud a legjobban megnyugtatni

2008. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem fogamzásgátlót, de miután abbahagytam, azért még 2 hónapot vártunk, és 2 és fél hónapra estem teherbe, mert nekem ez megnyugtató volt. De mikor már abbahagytam a gyógyszert ,akkor elkezdtem szedni az Eurovitet, majd mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, onnantól az Elevitet. Van akinek székrekedést okoz az Elevit, a vas miatt. Ki kell próbálni, mindenkire máshogy hat.
2008. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!