Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes terhes vagyok. baj...

24hetes terhes vagyok. baj amit érzek? olyan mintha görcsölnék, de inkább köldök fölött. ez inkább a gyomrom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

24 hetesen köldök fölött van már a méh,rendes mensi szerűnek érzed?

Én is 24,épp ma éreztem én is séta közben ,evés után,hogy mintha szét akarna szakadni a hasam,és fájt a gyomrom környéke,lehet most már tényleg csak egyszerre keveset tudunk enni-de nem tudom neked is hasonló volt-e vagy inkább mensi szerű?

2008. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

talán olyan mensis, igen.de néha meg mintha égne.nemtudom, ilyen "beteg témában"sosem voltam otthon, még máig anyut hívom, ha valami van :D

gondolom a méhkeményedés közbeni görcsölést ott érezném ahol keményedik, bár most az sincs.

2008. ápr. 3. 16:06
 3/5 A kérdező kommentje:
neked volt már méhkeményedésed?milyennek tudnád leírni?
2008. ápr. 3. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt.Van sajnos.Olyan mint orgazmusnál(csak korábban az ember nem tapogatja magát),először feszülő érzés,és ki tudod pontosan tapintani a méh helyzetét,mert csak azt érinti.Nekem szerencsére nem fáj,nem görcsöl csak feszül.Nem tudom szedsz-e magnéziumot,az jó rá.Ha mensi szerű,amikor előjön figyeld meg,feküdj le és próbáld kitapintani,és említsd meg az orvosnak.Amúgy lehet a gyomrod is,a sav miatt is akár.Szerintem figyelgesd magadon ,amúgy lehetnek keményedés nélkül is menszi szerű görcsök, de nem túl erős,és ilyenkor nem túl gyakori már, de amíg nő a méh ez előfordulhat.Remélem tudtam valamit segíteni,bár így tudom nehéz.Boldog babavárást!
2008. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az információkat

nagyon boldog babavárást kívánok

2008. ápr. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!