Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten/főleg dél-pest/...

Budapesten/főleg dél-pest/ hol tudnék venni kg-ra bébi rugikat? Voltam egy turiban, de szinte drágább a használt mint a piaci új ruci. Nem értem ezt.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Keleti pályaudvarnál a Grandhotellel szemben a Rákóczi úton van egy Angol használt ruha bolt. Elég baráti árakon lehet vásárolni.
2008. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül neten.Rengetegen adogatják el a használt babaruháikat semmi pénzért.
2008. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy nézz szét a Teszveszen vagy a Vaterán. Jó minőségű ruhákat kaphatsz kis pénzért.
2008. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dél-pesten én Csepelen tudok néhány turit:

- A Kossuth Lajos úton van a Karácsony Sándor ucai buszmegállónál lévő szolgáltatóházban egy nagy turi, ahol kilós áron és darab áron is vannak olcsó babarucik, és felnőtt rucik is.

- A régi mozi épületében, a Táncsics Mihály úton is van egy turi a piac mögött.

Van használt babakocsi-bolt is a Cservenka Miklós és Völgy utca sarkán lévő panel földszintjén, illetve hallottam egy boltról, ahol nagyon olcsón lehet használt lakberendezési tárgyakat, bútorokat, stb kapni, de nem tudom a címét. A csepeli gyár területén van a bolt, a Tesco háta mögött...Esetleg ott találsz babaágyat, stb...

2008. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Mennyire vagy ismerős Erzsébeten? Mert a sétálóutca /Kossuth Lajos utca/ végén, a templommal ellentétes irányban, ahol a városháza is van, van egy kilósruha-bolt. Ott ki lehet fogi jó kisruhákat. A Csillag étteremtől még egy kicsit tovább kell menni.

2008. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!