Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így biztos nem lesz babó...

Így biztos nem lesz babó egyenlőre ugye? Több, mint fél éve próbálkozunk de újabb és újabb akadály gördül elénk

Figyelt kérdés
Két hónapja derült ki, hogy p.mirigy alul működésem van.Azelőtt rendszertelen volt a mensim viszont az utlosó 4 ciklusom beállt pont 30 naposra és középidőben t.f folyásom van, mégsem sikerül az endokrinológushoz 3án jutok be..mit várhatok?Vizsgálat v egyből gyógyszer? Hasonló helyzetben lévők hogy élitek meg?
2009. máj. 29. 05:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van. Én is nagyon sokára kaptam időpontot, ezért addig telefonálgattam a kórházak belgyógyászatát (én nem endok-ra mentem), amíg valahol nem fogadtak hamarabb. 3 hét múlva mehettem is, azóta gyógyszert szedek rá, és próbálkozunk a babával. Nyugi, esetleg te is keress másik helyet, mert ha idegeskedsz és beleőrülsz a várakozásba, akkor az stresszel jár, ami méginkább feljebb viszi a TSH-t! Hidd el, furcsa logika, de igaz!
2009. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!