Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok már...

36 hetes terhes vagyok már most elkezdhetném inni a laktoherb tejserkentő teát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemrég én is feltettem ezt a kérdést, akkor a legtöbben azt javasolták, hogy csak szülés után érdemes elkezdeni, ha valóban szükség van rá, mert nincs elég tejed.

Illetve még azt olvastam, hogy hasfájást okozhat a babának.

2008. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak tejbelövellés után (szülés után ált. pár nap)ajánlatos elkezdeni inni!
2008. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tejserkentőt csak a szülés után kell elkezdeni inni! 36. héttől maximum a málnalevél teát javasolják, ami felpuhítja a méhszájat, és felkészít a szülésre! De szerintem ezzel kapcsolatban is beszélj a dokiddal inkább!
2008. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az előttem szólók ellen szólnék!

Van a Hipp Natal Bio tea szoptató kismamáknak, és ezt a teát már a várandóság utolsó hónapjaiban is ajánlatos inni...már csak a folyadékpótlás miatt is.

Kellemes Citromos ízű, hidegen-melegen is lehet inni és napi 3-6 csészével szabad fogyasztani.

De többet megtudsz a www.hipp.hu-n

2008. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!