Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél tea tájékoztatójá...

A málnalevél tea tájékoztatóján az van, hogy 2-3 dl vízbe 1 evőkanál kell, de a védőnőm szeint csak egy káváskanál kell bele. Mennyit kell belerakni és mennyi vízbe?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Még az szertném kérdezni,hogy lehet valamivel ízesíteni?
2008. ápr. 3. 10:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy evőkanállal teszek, bele, hiszen úgyis jóformán csak leforrázom. Igaz, kicsit több vízzel. Nekem a szülésznő azt is mondta, hogy nem egyértelmű a hatása, de ártani biztos nem árt. Így gondolom, ha esetleg kicsit erősebb is, semmi nem történik. Én nem ízesítem, mert nekem akkor ihatalan, így csak gyógynövény íze van. De én semmilyen gyógyteát nem bírok ízesítve inni, mert úgy nekem szörnyű az íze.
2008. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy mézzel lehet ízesíteni, ha úgy jobban ízlik.
2008. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1csészéhez 1evőkanál a jó adag!
2008. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
teáskanál nádcukorral, fél facsart citrommal
2008. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!