Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvári kismamik, igaz hogy...

Fehérvári kismamik, igaz hogy a 18-20 hetes UH-ra a kórházba kell menni, nem jó a nővédelmiben?

Figyelt kérdés
Itt olvastam több helyen is,hogy a nővédelmiben nem alkalmas rá az UH gép? Én eddig minden UH-ra oda mentem a nővédelmibe.
2009. máj. 28. 13:09
 1/3 vav22 ***** válasza:
Én a 18 hetesen a kórházba voltam és bár nem tudom,h igaz-e amit kérdezel és inkább rábeszélnélek a kórházra, mert hatalmas tv-n láthatod kivetítve a babádat, sokkal nagyobb élmény, mint a nővédelmiben, ezért én sokkal szívesebben járok a kórházba... (30 hetes fehérvári kismami :-) )
2009. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az SZTK-ban sem csinálják meg, engem is a kórházba küldtek.
2009. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uh jó tudni...még "jó" hogy így szóltak előre hogy ne várjak ott órákat feleslegesen..>:(

Pecsétet ott is adnak vajon a kórházban? A nővédelmiben azt is rendszeresen elfelejtik...

2009. máj. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!