Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, a fehérvári...

6 hetes vagyok, a fehérvári úti rendelőben bejöhet velem a férjem az ultrahangra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
be, de készüljetek fel, hogy kissé morcos a szonográfus hölgy. a lényeg, hogy nem kell felvenni.
2010. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt jó tudni. :)
2010. okt. 21. 09:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mikor mentek? jó eséllyel egy nagy pacában egy kisebb pacát fogtok látni és ha pontosan számoltál, lesz szívhang is.
2010. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jövő héten szeretnénk menni. Nem várok nagy élményt, de amikor múlt héten elmentem, nem csináltak ultrahangot, a doki azt mondta, hogy jöjjek vissza pár hét múlva, így viszont azt se tudom, jó helyen van-e, meg jól van-e egyáltalán... Azért eléggé izgulok.
2010. okt. 21. 09:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez is nagy élmény lesz, nem azért írtam. én is nagyon az elején voltam és izgultam, hogy minden rendben lesz-e. aztán amikor megláttam, hogy ott van és dobogni hallottam a kis szívét, kicsordult a könnyem.
2010. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hú, azt azért várom! Csak úgy értettem, hogy tudom, hogy részleteket még nem fogok látni. Én amúgy azt hittem, hogy 5 hetesen is csinálnak ultrahangot, ezért eléggé letört, amikor a doki azt mondta, még pár hét...
2010. okt. 21. 09:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a fehérvári úti rendelő már csak ilyen, ,mikor én voltam ott, 5 hetesen, és kértem, h nézzék meg uh-al mert félek, h méhen kívüli, akkor a doki csak vonogatta a vállát, és közölte, h ez nem az ő dolga és biztos nem méhen kívüli, aztán 2 hétre rá eljutottam az uh-ra, ahol kb fél percig nézték, majd kezembe adtak egy papírt, és viszon látás. Szerencsére minden rendben olt, meg lehet h futószalagon mennek a kismamák, de ez akkor is dúrva.Azóta nem járok oda.
2010. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért húzzák. én azért mentem amint tudtam, mert ki akartam zárni a méhenkívüli lehetőségét. ők meg azt szeretik, ha olyan 7-8 hét körül mész... a védőnőhöz is csak 12. heti uh után kaptam meg a beutalót. én értem, hogy addig bármi történhet, de nem így kéne hozzáállni.
2010. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is rosszul esett. A doki annyit mondott még, hogy ha méhen kívülire gyanakszom, menjek azonnal kórházba... Jó. Én tényleg nem várom el, hogy körbekényeztessenek, de ez azért fura volt.
2010. okt. 21. 09:59
 10/14 anonim ***** válasza:

ez melyik orvos? megkérdezhetem? engem Nyulasi doktor szinte körberöhögött, hogy erre gyanakszom, de azért átküldött soron kívül az ultrahangra.

hát igen, kórházba... Anyukámat anno az utcán szedték össze, mikor már több liternyi vérvesztesége volt (méhenkívüliből adódó belső vérzés)

2010. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!