Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, a fehérvári...

6 hetes vagyok, a fehérvári úti rendelőben bejöhet velem a férjem az ultrahangra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam, nem akarom bemártani a dokit... Elmondta, mik a méhen kívüli tünetei, és ezt fűzte hozzá. Más bajom nem volt vele, csak olyan "állami" volt az egész...
2010. okt. 21. 10:05
 12/14 anonim ***** válasza:
hát nekem Prijadi Josdi volt aki vonogatta a vállát. Ami ott megy a tényleg gázos.Bár ha nagyon nem akarsz fizetős dokit, akkor még mindig mehetsz a Szent Imre kórház rendelő részlegébe, az ott van valahol a kórház oldalában. Ott sem kell fizetni, bár a dokik lehet ugyan azok, de nem biztos.
2010. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor csak azért kérdezem meg, hogy tájékozódjak az ottani orvosokról. de megértem, ha nem szívesen nevezed meg. igen, eléggé sztk hangulatú az egész. de egy szavam nem lehet, amit kell, lelkiismeretesen átnéznek. magán dokira meg sajnálom a pénz. inkább kibírom és elfogadom, hogy ez ilyen
2010. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok ezzel. Zsigmond doki volt amúgy. Leírhatom a nevét, mert egyébként rendes és óvatos volt. Talán a rendszer ilyen, hogy nem foglalkoznak addig velünk, amíg el nem érjük a 10. hetet...
2010. okt. 21. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!