Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon lent van a hasam azt...

Nagyon lent van a hasam azt mondják, hogy mehetnénk szülni pedig csak 23 hetes vagyok ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja?A doki?Ha csak az ismerősök akkor szerintem ne foglalkozz vele,sokmindent mondanak.Ha baj lenne a doki úgyis szólna!
2008. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt fenn a hasam, nem jelent semmit! Különben is, még jelentősen nőni fog, így mehet még fentebb is ;)
2008. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 23 hetes vagyok,és nekem sincs fent a hasamnem vagyunk egyformák, a méh kinek hogyan van,a placenta kinek hogy tapadt meg,és milyen a testformánk.Amíg a dokinál minden oké,ne törődj mással.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen kedvesek tudnak lenni a "kedves" ismerősök, h ilyen hülyeségekkel riogatnak!Nekem is lenn van a pocim, teljesen alkatfüggő a has formája, mérete.Ha a méhszájad rendben, semmi gond, azt meg úgyis a doki nézi.
2008. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon lennt volt a pocakom ráadásúl elég nagy is

két hete CSNT-n megkérdezték ,mikor kerülök sorra NST-re, amit ugye 36. héttől végeznek.(26hetes+2voltam).

Kb. 1 hete látványosan feljebb van a pocim ,azóta talán könnyebben is mozgom , a derekam sem fáj annyit, és nem érzem azt a kellemetlen nyomást ágyékban ,mint eddig. Szerintem semmi gáz nincs ezzel, nekem is megjegyezte a doki ,kb24 hetesen , h. eléggé lent van a babim , de semmi t nem javalt v. ellenjavalt.Úgyhogy nyugodjál meg.

További szép babavárárst

28hetes kismama

2008. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.én az elevitet azota szedem miota terhes lettem,a folsavat pedig a nőgyógyász a 18 héten irta ki,és a védőnőm azt mondta már most ne váltsam ki mert ezt terhesség elején kellene szedni.a vasat most kezdem el 22hetes terhesen.eléggé érthetetlen hogyha tényleg fontos a folsav miért nem idöbe szedetik a kismamákkal?!
2008. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anett26. válasza:
sziasztok. Jaj ne is mondjátok...rám is a frászt hozták a hülye ismerösök,hogy valami baj van biztos mert jujj nagyon lent van a hasam. De most megnyugodtam hogy olvastam a kommenteket,hogy ha az orvos nem mond semmit akkor nincs ok aggódni,hisz sok mindentől függ kinek milyen a hasa.Közeleg a szülés ,már csak másfél hónap van hátra.És bevallom nagyon aggódom hogy ne hogy valami baj legyen.Első terhességemnél tartok szóval talán igy érthető az aggódás és a bizonytalanság. Nekem is lent volt végig a hasam,jó csúcsos is,kisfiút várok.:33 hetes kismama
2012. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!