Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint hat hetes...

Az orvosom szerint hat hetes terhes vagyok de hat hete nem voltam senkivel, max. öt hete élek nemi életet. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az utolsó menszesztől számolják, akkor készült el a petesejted, onnantól számolják az életkorát.
2008. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát az úgy is lehet, hogy ugye a dokik az utolsó mensitől számolják a terhességet, de az nem biztos, hogy akkor is fogant, sőt, ugye bár a legnagyobb esély rá pé-kor van ugye. Tehát ezért van a két időpont. Mióta késett? Mikor mensiztél utoljára?
2008. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor ebben főleg én vagyok a hibás mert nem tudtam pontosan mikor volt utoljára menseszem
2008. ápr. 2. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan összejött a baba. De egyetértek az előttem válaszolókkal, a baba terhességi korát az utolsó mensitől számítják, ezért 6 hetes.
2008. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
akkor nem is terveztétek ezt a babát? mert akkor írnod kellett volna a mensidet.
2008. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!