Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetre javasolt...

Milyen tünetre javasolt terhesség alatt Magne B6-ot szedni?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok most
2008. ápr. 2. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Haskeményedésre, nekem a 20. héten kezdődött, azóta szedem.
2008. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm azért javasolta már most a magnézium szedését, mert csökkenti a stressz által okozott feszültséget. Napi egyet iszom meg pezsgőtabletta formájában.

Szintén 10 hetes kismama :)

2008. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ha sokat keményedsz, esetleg sokat görcsöl a lábod.A 36.hét után ne szedd majd mert a szülési görcsöket is elnyomja ezáltal a héhszáj lassabban tágul és megszenvedsz.(Ez tapasztalat)
2008. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Székrekedésre, Haskeményedésre és nem utolsó sorban a jó szívműködésre mindkettőtöknek.

Orvosod ajánlotta?

Üdv. 24 hetes kismami

2008. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn 17 hetes vagyok, nekem szokott néha szúrkálni este a hasam, én arra kaptam 3X1-et. Azóta nincs ilyen problémám.
2008. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakori alhasi görcsökre és haskeményedésre szedtem az elejétől 3x2, aztán már 4x2 MagneB6-ot orvosi utasításra. Másfél hete hagytam abba. 37 hetes kismama
2008. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!