Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamák, a párotok, férjetek...

Kis mamák, a párotok, férjetek veletek sem akar szexelni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én 21 hetes vagyok,és amióta kisbabát várok a párom egyszerűen nem akar szeretkezni,ő azt mondja hogy félti a babát nehogy baja essen,és a fejébe vette azt is hogy a baba érzi..hiába győzködöm hogy nem!

Nekem hiányzik a szex..de igazából tudat alatt én sem akarom,mert én is annyira féltem a babát! :(

Azt sem akarja hogy én elégítsem ki,mert úgy van vele ha nekem nem jó,neki sem legyen!

egyébként minden más tökélestes köztünk..csak ezzel vannak most problémák..erőltetni sem akarom a dolgot viszont!

Nálatok mi a helyzet?


2012. jan. 15. 13:43
1 2
 11/13 Babi0906 ***** válasza:
Azt hozzáteszem, hogy nekem is hiányzik, de az is furcsa lenne, ha most lenne szex, mert már minden este erőteljesen rugdos és hát biztos nagyon meglepődnénk mind a ketten, ha közben ő is elkezdene mozgolódni :D A párom tuti kikészülne, hogy mit érezhet a gyerek. :D
2012. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8/11-es vagyok. Kislányunk, amíg pocakban volt egész nap mozgolódott ugyan, de mikor Apával szerettük egymást nem mocorgott.. :)))) Biztos nem akart bezavarni, tudta, hogy közvetve ez neki is jó. Mi ettől sem féltünk.
2012. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Babi0906 ***** válasza:
Bennem nem is félelem van, ha nem attól, hogy apa ennyire aggódik mindenen nem tudnám elengedni magam :) Persze azért voltunk együtt, de inkább az első4 hónapban. Nekem az elejétől látszott, hogy baba lesz, mert már akkor is volt pocim (nem vagyok elhízva), de most 25 hetesen szerintem van akkora, mint amivel más szülni megy :) Nálatok legalább laza az apuka :) Emiatt is tartok tőle, hogy a szülésnél bent legyen. Ha már egy kis szextől is fél akkor mi lesz vele bent?
2012. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!