Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes terhes vagyok a bal...

23hetes terhes vagyok a bal oldalamnál/ a petefészek környékén/ olyan érzésem van mintha meghúztam volna. pedig nem, tényleg nem csináltam semmit. ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is szokott ilyen érzésem lenni, nekem még a nagyajkaimba is sugárzik a fájdalom, illetve úgy érzem, mintha izomlázam lenne ott. Attól van, hogy a méhszalagok amelyek a csípőcsontunk területén ill. a nagyajkak kötőszövetében tapadnak feszülnek nagyon, mert a méhünk nő, azaz nagyobb terhet kell tartaniuk. A méhünket csak ezek a szalagok tartják, nincs más stabilabb tartószerkezetük, ezért van, hogy idős korban a méh előre eshet, mert ezek a szalagok is elöregednek. állítólag később rendszeres intim tornával nagyon jól karban lehet ezt majd tartani, főleg a aszülés után, hogy rendben visszaálljon a régi állapot. Azért értelem szerűen, mikor mész az orvosodhoz említsd meg neki, egy UH nem árt, hiszen ki kell zárni más lehetőséget is, pl. cysta, de nem gondolnám, szinte biztos vagyok benne, hogy az előző ok okozza, DE: mivel röntgen agyunk nincs, fő a biztonság!!!!

Jó babavárást!!

2008. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyúlnak a méhet tartó szalagok.Nem kell tőle megijedni,

teljesen normális lehet akár éles nyilaló fájdalom is.

Pihenj le olyankor kicsit.Még csak ezután fog nőni a pocakod igazán.

Boldog babavárást,üdv

2008. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm :D

boldog babavárást nektek

2008. ápr. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!