Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és erőssebb...

23 hetes vagyok és erőssebb sárga folyásom van ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök,nekem a dokim írt rá kúpot, de nem múlt el,én is holnap megyek vissza.Általában a sárgás szín baktérium jelenlétét engedi következtetni,viszont nagyon sokan írták itt előttem,hogy nekik nem írtak fel semmit, és vagy elmúlt vagy nem volt más gond.Én azt tudom neked mondani,hogy nézesd meg,mert ki kell zárni,a babának nem lesz baja,boldog babavárást!
2008. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is van ez,és volt is az első pillanattól,én is szóltam a dokinak, azt mondta hogy természetes terhesség velejárója.Nekem a védőnő mindig megnézi a vízeletemet, és még soha nem volt semmi benne.Már lassan be töltöm a 37.hetet és a babómmal idáig minden rendbe van. Jó babavárást
2008. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok, tegnap voltam dokinál, nekem is van erős folyásom, megvizsgált és azt mondta, hogy 2 hét múlva váltsam ki a canesten kúpot, ennyi, amúgy nem gond.
2008. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül szólj róla az orvosodnak,jobb tisztában lenni vele hogy ártalmatlan a dólog mert ha nem sajnos sok bajt okozhat!!!Nekem is volt én is kúpot kaptam ,de sajnos vissza térő jelenség lehet terheség során valamiért még érzékenyeben reagálunk.Üdv egy 3éves kópé Anyukája
2008. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a tünetem, Pimafucin és Gynoflor hüvelykúpot kaptam rá a dokitól. Sajni a kenetvétel eredménye alapján candida gombám van, de a doki mondta, hogy semmi gond nem lesz, ha kezelve van.
2008. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

1. válaszoló vagyok,megjártam az orvost.A sárgás folyás bacit mutatott,és ezért nem használ a gomba ellenes kence,és az sem mindegy milyen bacira,mit adnak,nekem úgy keverik ki a gyszertárban.Nem azt mondom hogy neked is ez van, de olyan sokaknak mondja vizsgálat nélkül az orvosa hogy természetes,a sárga szín a legtöbb esetben nem természetes,és ha elhúzódik hónapokig nincs kezelve felfertőzheti a magzatburkot,dokim mondta.Nem ijsztgetni akarok senkit,csak csajok ne hagyjuk magunkat lerázni.Nekem sem viszketett,és nem is volt szaga.

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!