Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti uh-n nekem csak a...

A 12. heti uh-n nekem csak a nyakiredőt mérte az orvos az orrcsontról nem mondott semmit, ez baj?

Figyelt kérdés
A kombinált tesztem eredménye (a 12. és a 16. héten végezték el) is negatív lett, és a 4d-n is mindent rendben találtak)
2008. ápr. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig jó,amíg nem mondanak semmit.:)

Nekem se nyilatkoztak az orrcsontról és jelentem a babámnak van és nálunk és minden rendben. (kop-kop-kop.)

Sok boldgoságot!

27 hetes kismami

2008. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a kiskönyved,oda sem írta be?Nekem beírta hogy látszik a kezdeménye,de attól ha nem írta oda még biztos minden oké,a nyakiredő nagyon fontos,és az a lényeg.Boldog babavárást!
2008. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Sajnálatos, hogy vannak olyan orvosok akik nem azt csinálják ami a dolguk.El kellene mondania- legalábbis a gépelő hölgynek diktálnia- hogy az orrcsont rendben, rámér a combcsontra látszik a vese stb. Azért ne aggódj, ha baj lenne azt mondanák.Én tisztán láttam is az UH-n a pici orrát profilból, talán ha te visszaemlékszel akkor biztosan nézve volt..Képzeld el nekem a 18. genetikain a nyugdijjas gépelő ribi a 165-ös adat helyett 65-öt gépelt a papírra.Hogyha a párom nincs ott akkor másnap a dokim tuti, hogy tök feleslegesen elküldött volna a rendellenes növekedés miatt magzatvízvételre.Úgy lehordtam, undorító, hogy az egészségügyben ennyire nem figyelnek oda.Eygre jobban kivagyok akadva a magyar egészségügyre.De ez már megint egy másik téma, bocs, hogy elkalandoztam.

Nyugi és boldog babavárást.

21 hetes kismami

2008. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! :) nekem sem mondott róla semmit, sőt, a leleten nem is tűntette fel a nyakiredő adatot :(, mondani mondta az értéket és jó is, csakhát na.... mivel neked volt kombinált teszt, így biztos minden oké :).

nyugalom :).

2008. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2008. ápr. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!