Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen mennyit mozog a baba?

22 hetesen mennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés
Minden nap érzem, főleg este felé. De reggeli után van hogy csak délután 4 körül érzem újra. Miért? Alszik?
2008. márc. 31. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, a nap nagy részét átalussza! De később, amikor mégnagyobb lesz, de lesz még helye mozogni, akkor mégjobban fogod érezni! Van olyan nap nekem is, amikor sokat mozog, és van olyan, amikor alig. Nekem pl. most már nem fog olyan sokat mozogni, mert nemsokára nem lesz annyi helye a hasamban.

35 hetes kismami

2008. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez babafüggő. Már itt a pocakban megmutatják jövőbeli temperamentumukat. Az én picurom pl. rengeteget mozog, jószerével egész nap érzem, hogy buli van odabenn. Aztán mindig akad 1-1 nap a héten, amikorra elfárad és gyakorlatilag a nap nagy részét átalussza. Én is ilyenkor próbálok pihenni, mert máskor engem se hagy az állandó kick-box edzéseivel!:-))

Általánosságban úgy tudom, a legtöbb kis pocaklakó estefelé aktivizálja magát. Ne aggódj, ha minden nap érzed mozogni, akkor minden rendben. Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2008. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

abafüggőmeg időjárás,front.az enyém,ha jön a melegfront nem olyan virgonc,meg attól is függ te mit csinálsz napközben.Én pl ha egész nao mozgok,nem figyelem annyira pedig akkor is mozog ,csak akkor a kis bökdösődéseket nem veszzük észre.Ne aggódj ilyen van,boldog babavárást!

23 hetes kismama

2008. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Boldog babavárást nektek is.
2008. ápr. 1. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is reggel megmutatja magát, utána csak délután, 4-6 óra között kezd el mozogni, addig szunyázik.-) Akkor estig, míg el nem alszok mocorog.

Most voltam egy hetet kórházban, ott tapasztaltam, hogy egész nap mozog, igaz feküdtem. Úgy látszik ez is számít, hisz akkor ő is jobban elfér:-)

Ez nem baj, a baba 90%-ban alszik.-)

A lényeg, hogy legalább 1X érezd 24 óra alatt.-)

30 hetes kismama

2008. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!