Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a 8. hétben...

Normális, ha a 8. hétben szabályos menstruáció-szerű fájdalmam (görcsöm) volt, ami később a derekamra is kiterjedt?

Figyelt kérdés

A méhem fájdalma néhány óra mva elmúlt (nem volt vészes, de azért éreztem), viszont a derékfájás megmaradt még két napig, amit a pihenés viszonylag enyhített...

Nyugtassatok meg, hogy csak nőtt a méhem!


2008. márc. 31. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmit érzek alaklmanként, olyankor tudom nő a méhem.Főleg most a 17. héten érzem ezt, és már a hasam is egyre látványosabb. Nyugi, ha nem erős a görcs és nem vérzel nincs baj!
2008. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokaknak van a 12. hétig mensiszerű fájdalom! Nyugi, és azért pihenj, amennyit tudsz!
2008. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen a méhed terjeszkedik, a méhszalagok nyúlnak, minden át rendeződik most oda bent.A patikába vegyél béres magnéziumot ennek a vitaminnak izom lazító hatása van.És a méhössze húzodásokat is csaillapítja. Nyugodtan napi 3*2 vehetsz be. Én a 36.hétbe vagyok, és már 4*2-nél tartok, és még pezsgő tablettát is iszok mert nekem már be indultak a méhösszehúzódások.A dokid nyugodtan hívd fől ő is ezt fogja javasolni, és pihenj most sokat, ebbe az első időszakba.Jó babó várást
2008. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök normális amíg nem vérzel, ha barnás nyák is társul irány a doki!!!

Jó babavárást!

2008. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, megnyugodtam! :)

Nektek is jó babavárást!

2008. ápr. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!