Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam elsonek dokinal(12...

Ma voltam elsonek dokinal(12 hetes vagyok)es csinalt huvelyi es hasi ultrahangot! Nekem isszonyuan fajt a huvely! Nem tudom hogy ez mindenkinek faj vagy csak nekem fajt annyira hogy meg a konnyem is kijott! Sokszor fogjak ezt a vizsgalatot vegezni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 21:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!Remelem legkozelebb nem fogok gorcsolni elotte,de gondolom akkor mar nekem se fognak tobbet csinalni mert ma vagyok epp 12 hetes es ma csinaltak az uh ot!Remelem nem lesz semmi gond!Boldog kismamai
2008. márc. 31. 21:59
 12/12 anonim ***** válasza:

szia.arra , hogy neked miért fájt ennyire csak egy rövid történet. : mikor előszőr mentem nőgyógyászhoz nővérem kísért el.a váróban ott rágta a körmét.kérdeztem mi baja.azt mondta nagyon izgul miattam, mert nagyon fájdalmas a vizsgálat.hát mire sorra kerültem gondolhatod hogy izgultam.aztán nem is fájt :)

szóval van aki érzékenyebb.

már ne gondolj rá.csak a babádra!

boldog babavárást

23hetes kismama

2008. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!